Відповіді на запитання за темою Спрощена система оподаткування

Чи можна перенести збитки при переході зі спрощенки на загальну систему оподаткування
Чи має право платник податку на прибуток, який повернувся зі спрощеної системи оподаткування (у т. ч. з 2%), зменшити фінрезультат до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування, що обліковувалася у нього до переходу на спрощену систему оподаткування (у т. ч. якщо повернення на загальну систему оподаткування відбулося в наступному році)?
1049
Підстави для відмови в реєстрації платником єдиного податку 4 групи
Чи є підставою для відмови суб’єкту господарювання в реєстрації платником єдиного податку четвертої групи, якщо в складі податкової декларації не подали Додаток 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік», у разі переходу із загальної системи оподаткування?
688
Чи може платник зі спецгрупи 2% ЄП перенести дані рядка 21 до рядка 16 декларації з ПДВ після 1 серпня
Чи може платник єдиного податку, який застосовував ставку єдиного податку у розмірі 2% доходу, перенести дані рядка 21 податкової декларації з ПДВ за останній звітний період до переходу на спрощену систему оподаткування до рядка 16.1 за перший звітний період після відновлення реєстрації платником ПДВ?
953
ФОП-загальник платник ПДВ був на спецгрупі: чи з 01.08.2023 бути єдинником 3 групи
Як ФОП, яка до обрання особливостей оподаткування, передбачених пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК, була платником ПДВ на загальній системі оподаткування, може з 01.08.2023 перейти на спрощену систему оподаткування за ставкою 5% доходу або 3% доходу?
269
Чи можна стати єдинником першої або другої групи у разі відмови від ЄП після скасування спецгрупи
Чи мають право подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до 01.09.2023 та бути платниками ЄП першої або другої групи ФОП, які у липні 2023 року відмовилися від спрощеної системи з особливостями оподаткування і з 01.08.2023 перейшли на сплату інших податків і зборів (до обрання особливостей оподаткування були платниками ЄП третьої групи або платниками на загальній системі оподаткування)?
398
Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
318