Статутний капітал

Статутний капітал — це вартість внесків засновників підприємства. У рубриці ми зібрали консультації, де детально розглядємо поняття статутного капіталу, обмеження щодо його розміру, оподаткування внесків до статутного капіталу, бухгалтерський облік статутного капіталу, зокрема  операцій з формування, збільшення та зменшення статутного капіталу.

Статутний капітал — це вартість внесків засновників підприємства. У консультації детально розглянемо поняття статутного капіталу, обмеження щодо його розміру, оподаткування внесків до статутного капіталу, бухгалтерський облік статутного капіталу, зокрема операцій з формування, збільшення та зменшення статутного капіталу.
Переглядів: 129833
Які документи необхідно подати для державної реєстрації змін до відомостей про розмір статутного капіталу, розміри часток у статутному капіталі чи склад учасників ТОВ та ТДВ, та хто може бути заявником при поданні документів — дізнаєтеся у роз’ясненні
Переглядів: 1979
Бізнесом володіють через корпоративні права. Контроль, дивіденди, управління – це те, що вони забезпечують. Однак від них вирішили позбутися. Як оподатковується продаж корпоративних прав? На яких рахунках відображаються корпоративні права? Особливості продажу в учасників ТОВ, повідомлення про зміни у кінцевих бенефіціарах, юридичне оформлення та інвестиційний прибуток у фізосіб. Про все це – у консультації
Переглядів: 31800
Звіт про власний капітал — це четвертий фінансовий звіт, який присвячений змінам у власному капіталі підприємства. Після перших трьох він найлегший у заповненні, але це теж треба зробити правильно. Алгоритм заповнення звіту про власний капітал знайдете у статті.
Переглядів: 37118
Розглянемо, як формують, поповнюють і зменшують статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) його засновники — резиденти України з огляду на останні законодавчі зміни. Наведемо приклади обліку таких операцій.
Переглядів: 43387
Ідея введення податку на виведений капітал «літає» у повітрі уже щонайменше 4 роки. Було підготовлено декілька законопроєктів, але його так і не ввели. Однак ймовірність заміни ним податку на прибуток все ж таки залишається досить високою. Отже, що таке податок на виведений капітал та до чого може призвести ця новація – у даному огляді.
Переглядів: 34567
Фізособа-засновник планує вийти зі складу учасників ТОВ. Сума виплати перевищить величину його внеску до статутного капіталу. Повертатимуть усе грошовими коштами, основними засобами та іншими матеріальними цінностями. З’ясуємо, якими будуть наслідки для ТОВ.
Переглядів: 32146
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою