Перевірка контрагента

Якщо проводите операції із сумнівними контрагентами, ризикуєте. Податківці можуть визнати ці операції нереальними і донарахують податків. Щоб не потрапити в халепу, упевніться в надійності потенційного контрагента. Підкажемо, як нічого не випустити з уваги під час перевірки контрагента, а відтак мати докази того, що були обережні. А як наслідок — і мінімізувати ризики для бізнесу та уникнути претензій від контролюючих органів.

Експерт пояснив, що таке кредиторська заборгованість, які її види існують, коли кредиторську заборгованість вважають простроченою та як списувати кредиторську заборгованість. А на прикладах проводок показав, як відображати в бухобліку кредиторську заборгованість.
Переглядів: 107971
Перевірка контрагента зумовлена реаліями ведення бізнесу в Україні. Адже якщо проводите операції із сумнівними контрагентами, ризикуєте, бо податківці можуть визнати ці операції нереальними і донарахувати податків. Щоб не потрапити в халепу, упевніться в надійності потенційного контрагента. Підкажемо, на що зважати
Переглядів: 28509
Платникам податків відомо, що несплата податків у встановлені строки спричиняє податковий борг. Найважливіша інформація про податковий борг ― у консультації
Переглядів: 34484
Довіряй, але перевіряй. Ця приказка як ніколи актуальна в обліку розрахунків з покупцями та постачальниками. Як складається акт звірки розрахунків з контрагентом, призначення та правовий статус цього документа – тема цієї консультації
Переглядів: 78535
Одне з головних завдань бухгалтерії — підтвердити кожну операцію відповідними первинними документами. Але що робити, коли первинні документи надходять від контрагентів на підприємство із запізненням? Надамо кілька порад щодо цього.
Переглядів: 5005
В огляді експерт прокоментує заборони, обмеження, ризики господарської діяльності та відповідальність за співпрацю з нинішніми, колишніми чи потенційними партнерами, які мають коріння в рф чи рб. Як визначити пов’язаність особи з державою-агресором та як уберегти себе від можливих ризиків незнання такого звʼязку ― у статті.
Переглядів: 11347
Борги підприємству повертають, на жаль, не завжди. Причиною цього може бути банкрутство боржника, сплив строку позовної давності або форс-мажор, який виник. Розглянемо, як виглядає списання безнадійної дебіторської заборгованості в бухгалтерському та податковому обліку.
Переглядів: 134638
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою