Відповіді на запитання за темою Об’єкти оподаткування ПДВ

Податкові зобов’язання по придбаним товарам, які частково використовують в оподатковуваних операціях, а частково — ні
Чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ згідно з пунктом 199.1 ПК по товарам/послугам, необоротним активам, які були придбані та/або виготовлені, для часткового використання в оподатковуваних операціях, а частково — ні, якщо під час такого придбання суми податку не були включені до складу податкового кредиту, зокрема з причини відсутності реєстрації в ЄРПН відповідної податкової накладної?
497
Формування ПК після відновлення реєстрації платником ПДВ за товарами, ввезеними на ЄП 2%
Які особливості формування податкового кредиту після відновлення реєстрації платником ПДВ за товарами, ввезеними на митну територію України в періоді використання платником спрощеної системи за ставкою 2%?
478
Як визначити дату складання податкової накладної з типом причини «15»
На яку дату складають податкову накладну з типом причини «15», якщо після отримання повної передоплати за товар, який ще не придбали, продавець встановив, що ціна придбання є більшою ніж фактична ціна, за якою він буде поставлений?
2770
Частину товарів повернули, а кошти за які зарахували в рахунок іншої поставки: що з ПДВ
Як в податковому обліку з ПДВ продавця/покупця відображають операцію з повернення покупцем частини товарів, кошти за які залишають у продавця та зараховують в рахунок оплати за іншою поставкою товарів?
638
Чи можна включати до розрахунку відшкодування ПДВ суми податку за товарами, які втратили через війну
Чи включають до розрахунку відшкодування ПДВ суми податку, які віднесли до складу податкового кредиту за операціями придбання товарів, знищених внаслідок бойових дій? Як використовують ці суми ПДВ?
304