Відповіді на запитання за темою Акцизний податок

Куди подавати заяву про реєстрацію платника акцизного податку № 1-АКПС у разі зміни місцезнаходження
До якого податкового органу платник акцизного податку подає заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів за формою № 1-АКПС у разі зміни місцезнаходження?
328
Як заповнити заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового
Яким чином заповнюють заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів у разі реєстрації нових акцизних складів, внесення змін у дані про акцизні склади, або анулювання реєстрації акцизних накладних?
172
Помилка в реквізиті «Особа — отримувач пального» або «Особа — отримувач спирту етилового» акцизної накладної: як виправити
Який порядок виправлення помилки в реквізиті «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового» акцизної накладної?
325
За продаж тютюнових виробів за цінами вищими ніж максимально-роздрібні передбачили штраф
Яку передбачили відповідальність за здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, збільшеними на суми акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу?
159
Як заповнити акцизну накладну при реалізації пального з власного акцизного складу
Яким чином та в скількох примірниках заповнюється акцизна накладна при реалізації пального з власного акцизного складу до власного акцизного складу пересувного, та акцизна накладна при подальшій реалізації такого пального з акцизного складу пересувного отримувачу пального госпсуб’єкту-неплатнику податку на адресу місця зберігання пального, яке не є акцизним складом?
388
Як виправити помилки в акцизній накладній
Яким чином виправити помилки допущені у рядках «Коди операцій для складання в одному примірнику», «Умови оподаткування», «Напрям використання» акцизної накладної?
537