Відповіді на запитання за темою Акцизний податок

Податкові наслідки з оподаткування акцизним податком, у разі незабезпечення нормативного виходу спирту етилового
Які податкові наслідки з оподаткування акцизним податком, у разі незабезпечення нормативного виходу спирту етилового, у тому числі біоетанолу, спиртових дистилятів з вини виробника під час виробництва спирту етилового, у тому числі біоетанолу, спиртових дистилятів?
97
Порядок заповнення акцизної накладної при відпуску пального через паливороздавальні колонки
Який порядок заповнення акцизної накладної платником акцизного податку при відпуску пального не платнику акцизного податку через паливороздавальні колонки в паливний бак транспортного засобу?
450
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої на лікеро-горілчану продукцію, виноробну продукцію, інші спиртові дистиляти, продукти з вмістом спирту етилового 8,5 відс. об’ємних одиниць та більше, пиво?
461
Як сплачувати податкові зобов'язання та повернення надмірних коштів платникам акцизного податку
Як платники, що реалізують пальне, сплачують суми податкового зобов’язання, визначені в декларації з акцизного податку, та чи можливо повернути не використані раніше кошти, сплачені на електронний рахунок?
110
Коли подавати останню Довідку щодо акцизного складу, реєстрацію якого анулюють
За який період СГ повинен подати останню довідку про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального, реєстрація якого анулюється?
863