Відповіді на запитання за темою ФОП: особливості проведення розрахунків

Чи має мобілізований єдинник сплачувати податок за місяць, в якому його демобілізували
Чи необхідно ФОПу -єдиннику, якого мобілізували на особливий період, сплачувати податок за місяць, у якому його демобілізували, якщо демобілізація відбулася до 20-го числа?
1083
Відповідальність ФОП за використання в підприємницькій діяльності поточних рахунків відкритих для власних потреб
Чи застосовують відповідальність до ФОП-єдинників першої – третьої груп, які для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, використовують поточні рахунки фізособи, що відкрили для власних потреб?
594
Чи визначати обсяг доходу на загальній системі ФОПу, який з ІV кварталу бажає перейти на ЄП
Чи повинен ФОП, який з ІV кварталу поточного року бажає перейти на спрощену систему оподаткування, визначити обсяг доходу, отриманий упродовж такого року на загальній системі оподаткування?
104
Чи зберігати закупівельну первинку ФОП-єдиннику продавцю текстилю
Чи потрібно підприємцю – єдиннику під час продажу тканинних ролетів, штор, тюлі, тканини для штор, карнизів, постільної білизни, ковдр, подушок, що не входять до Переліку № 231, мати та зберігати документи, що підтверджують витрати на придбання таких товарів?
158
Як визначають два послідовних квартали для переходу єдинника 3 групи на сплату інших податків
Як визначають два послідовних квартали з метою переходу юрособи-платника єдиного податку третьої групи на сплату інших податків і зборів, якщо у такої особи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 3 060 грн?
414
Чи можна ФОПу-квіткарю в чеку ПРРО зазначати «букет квітів» і не ідентифікувати кожну квітку окремо
ФОП-єдинник другої групи через Інтернет-магазин реалізовує букети квітів та квіткові композиції і в своїй діяльності використовує програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО). Чи можна у фіскальному чеку зазначати назву товару «Букет квітів», «Композиція квітів», «Кошик з квітами» та чи обов’язково вказувати код УКТ ЗЕД?
482