Відповіді на запитання за темою Податок на доходи фізичних осіб

За невиконанням умов кредитного договору банк вилучив заставлене майно: чи сплачувати фізособі податки
Чи виникає об’єкт оподаткування у фізичної особи, якщо банк за договором з такою особою вилучає заставлене нерухоме або рухоме майно та бере його на свій баланс як основний засіб, у зв’язку з невиконанням умов кредитного договору?
45
Чи оподатковувати ПДФО дохід фізичної особи за здану вторинну сировину
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума доходу, отримана фізособою за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт чорних металів, брухт кольорових металів, включаючи використані (виснажені) акумулятори електричні свинцево-кислотні, залишки та брухт електричних акумуляторів із вмістом свинцю, та брухт дорогоцінних металів, проданий НБУ?
55
Виплата спадкоємцю дивідендів, нарахованих на користь фізособи-померлого засновника: як відобразити у додатку 4ДФ
Яким чином оподатковуються та відображаються у додатку 4ДФ до Розрахунку дивіденди, які нараховані на користь фізичної особи – померлого засновника та виплачуються спадкоємцю?
2068
Фізособа не подала декларацію про майновий стан: чи може ДПС нарахувати ПДФО
Чи може контролюючий орган нарахувати грошові зобов’язання по ПДФО якщо фізична особа не подала податкову декларацію про майновий стан і доходи, а податковий агент подав податковий розрахунок та зазначив суму нарахованого (сплаченого) доходу?
174
ПДФО з суми коштів, виплачених фізособі за придбані товари для потреб юрособи за рахунок власних коштів
Чи оподатковується ПДФО сума коштів, виплачена працівнику за придбані нею товари для потреб юридичної особи - працедавця за рахунок власних коштів, якщо така юридична особа попередньо не видавала кошти під звіт?
278