Відповіді на запитання за темою Ліцензії та дозволи

Анулювали ліцензію — з якого періоду заборонено продавати алкоголь
Підприємство займається роздрібною торгівлею алкоголем та має відповідну ліцензію. Вчасно не подали заяву про внесення змін до ліцензії. В зв’язку з цим виникло запитання: якщо ДПС анулює ліцензію, з якого періоду не можна продавати алкоголь? Чи будуть штрафи за продаж алкоголю у період до анулювання ліцензії?
65
Чи потрібно отримувати окремі ліцензії на алкоголь госпсуб’єкту, який має магазин та кафетерій, в одній будівлі
Чи потрібно отримувати окремі ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях?
333
Які документи необхідні для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном
Які документи необхідно надати до контролюючого органу для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами?
603
Чи може госпсуб’єкт використовувати під час тимчасової торгівлі алкоголем, ліцензію з іншого місця торгівлі
Чи може госпсуб’єкт використовувати під час здійснення тимчасової (виїзної) торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами) ліцензію на право роздрібної торгівлі з іншого місця торгівлі?
379
Чи потрібна ліцензія на зберігання пального в баку генератора
Чи необхідно придбавати ліцензію на право зберігання пального, якщо таке його зберігають у баку генератора, зокрема за отримання пального в бак генератора з акцизного складу пересувного постачальника?
406