Відповіді на запитання за темою Єдиний соціальний внесок

Одноразова сплата ЄСВ за попередні періоди: чи має право працівник заключити договір про добровільну участь
Чи має право особа, що перебуває у трудових відносинах з роботодавцем, заключити договір про добровільну участь, яким передбачили одноразову сплату ЄСВ за попередні періоди?
395
У 2023 році користувалися пільгою щодо сплати ЄСВ та подали нульовий додаток 1 до декларації: чи подавати уточнюючу декларацію
Чи потрібно подавати податкову декларацію з типом «Звітна нова» («Уточнююча») без розрахунку єдиного внеску (Додаток ЄСВ 1, Додаток 1) платникам, які скористалися нормами пункту 9-19 розділу VIII Закону про ЄСВ та при цьому подали розрахунок єдиного внеску у складі податкової декларації з типом «Звітна» з нульовими показниками?
250
Декретні в розрізі окремих місяців не перевищують мінзарплату: як нарахувати ЄСВ
Як нараховувати ЄСВ працівнику за основним місцем роботи, якщо сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, в розрізі окремих місяців, не перевищує розмір мінімальної заробітної плати?
715
Особливості нарахування ЄСВ резидентом Дія Сіті
Яким чином платник — резидент Дія Сіті нараховує ЄСВ на суму винагороди при розірванні гіг-контракту із гіг-спеціалістом та на суму заробітної плати при прийнятті його працівником за трудовим договором у штат в одному й тому місяці?
1941
Роботодавці мають пільги з ЄСВ: які документи надати банку для виплати зарплати
Який документ роботодавці — підприємства УТОГ (УТОС, організації осіб з інвалідністю, дипломатичні представництва, консульські установи, резиденти Дія Сіті) надають банкам, небанківськім надавачам платіжних послуг на видачу коштів для виплати заробітної плати?
355