Відповіді на запитання за темою Об’єкт оподаткування єдиним податком

Чи може бути єдинником другої групи ФОП-турагент, який провадить посередницьку діяльність з реалізації турпродукту туроператорів
Чи має право ФОП — турагент обрати другу групу платників єдиного податку, якщо провадить діяльність на підставі агентських договорів з туроператорами — неплатниками єдиного податку?
716
Граничні обсяги доходу ФОП з 02.04.2020
Як визначаються у 2020 році граничні обсяги доходу, які надають право ФОП – платникам ЄП першої-третьої груп перебувати у відповідних групах у зв’язку з їх збільшенням з 02.04.2020 відповідно до ЗУ від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»?
877
Чи є платником земельного податку ФОП – платник ЄП за земельну ділянку яка надавалась йому як ФО
Чи є платником земельного податку ФОП – платник ЄП за земельну ділянку, в т.ч. утворену за рахунок земельних часток (паїв), яка надавалась йому як ФО (право власності оформлено на ФО) та використовується за призначенням для здійснення господарської діяльності ФОП – платника ЄП?
312
Чи подавати уточнюючі декларації платника ЄП 4гр. ЮО платникам ЄП четвертої групи, у зв’язку з об’єднанням в територіальну громаду?
Чи необхідно подавати уточнюючі податкові декларації платника ЄП четвертої групи ЮО платникам ЄП четвертої групи, у зв’язку з об’єднанням протягом року сільських рад в об’єднану територіальну громаду, та до якого бюджету сплачується ЄП?
245
Включення до складу доходу ФОП платника ЄП суми гарантійних внесків від орендарів, які повертаються
Чи включаються до складу доходу ФОП платника ЄП суми від орендарів гарантійних внесків, які забезпечують виконання зобов’язань за договорами оренди та повертаються після закінчення терміну дії договору?
270