Відповіді на запитання за темою Податковий борг

Щодо права банків списувати кошти з рахунків платників, які мають податковий борг
Чи можуть банки списати кошти з рахунків платників податків, які мають податковий борг, на підставі платіжної інструкції на примусове списання (стягнення) коштів та яким чином?
342
Як мобілізованому ФОПу скасувати борг з єдиного податку
Що необхідно зробити ФОПу-єдиннику першої або другої групи, мобілізованому у період дії воєнного стану в Україні та якому в ІКП здійснюють нарахування авансових внесків єдиного податку і надходять податкові вимоги, для скасування податковим органом таких нарахованих сум з єдиного податку?
170
Кредитор анулював борг до закінчення строку позовної давності: чи оподатковувати борг
Чи включати до оподаткованого доходу суму боргу, яку кредитор анулював до закінчення строку позовної давності? За якою ознакою доходу відобразити анульований борг у додатку 4ДФ до Податкового розрахунку?
531
Як визначають два послідовних квартали для переходу єдинника 3 групи на сплату інших податків
Як визначають два послідовних квартали з метою переходу юрособи-платника єдиного податку третьої групи на сплату інших податків і зборів, якщо у такої особи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 3 060 грн?
587
Чи можливе відступлення права вимоги або переведення боргу у ЗЕД
Чи може нерезидент здійснити уступку права вимоги заборгованості, яка утворилася внаслідок невиконання резидентом України зобов’язань за зовнішньоекономічним договором, іншому резиденту України чи нерезиденту?
809