Відповіді на запитання за темою Оренда

З якого періоду фізособі сплачувати земельний податок при викупі орендованої земельної ділянки
З якої дати фізична особа, яка викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, є платником земельного податку?
138
Орендар-ФОП відшкодовує орендодавцю оплачені комунальні послуги: чи є витрати
Чи має право орендар — ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суми оплачених спожитих ним комунальних послуг за приміщення, які відшкодовуються орендодавцю?
319
Чи зобов’язаний єдинник встановлювати розмір орендної плати не нижчим від мінімальної суми
Чи зобов’язаний ФОП-єдинник у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно фізособи?
959
Яку декларацію з плати за землю подавати у разі переукладання договору оренди упродовж року
Яку податкову декларацію з плати за землю подавати у разі укладання упродовж року нового договору оренди на ту саму земельну ділянку без змін умов договору (або зі змінами умов договору)?
692
Відображення у додатку 4ДФ орендної плати, що нарахували на користь померлого орендодавця - фізособи
Яким чином відображають в додатку 4ДФ до Розрахунку орендну плату, яка нарахували на користь померлого орендодавця - фізособи, а виплачують його спадкоємцям?
1869
ФОП-єдинник здає в оренду власне нерухоме майно: як заповнити заяву про перехід на спрощенку
Чи необхідно ФОП платнику єдиного податку, який здає в оренду власне нерухоме майно, зазначати у графі «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи адреси майна, яке здаватиме в оренду?
511
Договір оренди землі без дати закінчення: як заповнити колонку 7 розділу II декларації
Як заповнити колонку 7 «Дата закінчення терміну дії договору оренди (дд.мм.рррр)» розділу ІІ податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)? Зокрема, якщо в договорі зазначили не дату закінчення строку дії договору, а строк дії договору. При цьому дата укладання договору відрізняється від дати його держреєстрації.
655