Відповіді на запитання за темою Оренда

Чи зобов’язаний єдинник встановлювати розмір орендної плати не нижчим від мінімальної суми
Чи зобов’язаний ФОП-єдинник у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно фізособи?
702
Яку декларацію з плати за землю подавати у разі переукладання договору оренди упродовж року
Яку податкову декларацію з плати за землю подавати у разі укладання упродовж року нового договору оренди на ту саму земельну ділянку без змін умов договору (або зі змінами умов договору)?
479
Відображення у додатку 4ДФ орендної плати, що нарахували на користь померлого орендодавця - фізособи
Яким чином відображають в додатку 4ДФ до Розрахунку орендну плату, яка нарахували на користь померлого орендодавця - фізособи, а виплачують його спадкоємцям?
1309
ФОП-єдинник здає в оренду власне нерухоме майно: як заповнити заяву про перехід на спрощенку
Чи необхідно ФОП платнику єдиного податку, який здає в оренду власне нерухоме майно, зазначати у графі «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи адреси майна, яке здаватиме в оренду?
358
Договір оренди землі без дати закінчення: як заповнити колонку 7 розділу II декларації
Як заповнити колонку 7 «Дата закінчення терміну дії договору оренди (дд.мм.рррр)» розділу ІІ податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)? Зокрема, якщо в договорі зазначили не дату закінчення строку дії договору, а строк дії договору. При цьому дата укладання договору відрізняється від дати його держреєстрації.
472
Переводимо виробниче обладнання з орендованого у власне приміщення: що в обліку
Підприємство придбало приміщення під виробничий цех і розриває договір оренди. Плануємо перевезти обладнання — станок до власного приміщення. Як таку операцію показати в бухобліку, якщо переїзд може зайняти кілька місяців?
441