Відповіді на запитання за темою Податкова звітність з єдиного податку

Чи має мобілізований єдинник сплачувати податок за місяць, в якому його демобілізували
Чи необхідно ФОПу -єдиннику, якого мобілізували на особливий період, сплачувати податок за місяць, у якому його демобілізували, якщо демобілізація відбулася до 20-го числа?
1083
Чи може платник зі спецгрупи 2% ЄП перенести дані рядка 21 до рядка 16 декларації з ПДВ після 1 серпня
Чи може платник єдиного податку, який застосовував ставку єдиного податку у розмірі 2% доходу, перенести дані рядка 21 податкової декларації з ПДВ за останній звітний період до переходу на спрощену систему оподаткування до рядка 16.1 за перший звітний період після відновлення реєстрації платником ПДВ?
820
Самостійно виправили помилки, що призвели до заниження податкового зобов’язання: чи буде штраф з 01.08.2023
Чи звільняють з 01.08.2023 від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених пунктом 50.1 статті 50 Податкового кодексу України, та пені платника податків у разі самостійного виправлення ним помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання?
941
Як ФОПу виправити інформацію, зазначену в розділі І декларації платника єдиного податку
Яким чином ФОП-єдинник першої-третьої груп може виправити інформацію, зазначену у розділі І «Загальні показники підприємницької діяльності» Податкової декларації платника єдиного податку-ФОП?
2183
За якими е-форматами подають ФОП — єдинники І-ІІІ груп декларацію з ЄП з типом «Довідково»
За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається податкова декларація платника єдиного податку-ФОП з типом «Довідково» платниками ЄП першої — третьої груп?
483