Відповіді на запитання за темою Податкова звітність

Як заповнити заяву про повернення коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ
Які реквізити зазначаються при заповненні у формі електронного документа заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, яка подається через приватну частину Електронного кабінету, у разі повернення коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ?
1090
Як заповнити заяву № 5-ОПП, якщо дата реєстрації та видачі документа на право провадити незалежну профдіяльность не співпадають
Яку інформацію вказувати в заяві за формою № 5-ОПП у полі 3, якщо дата реєстрації та видачі документа, що підтверджує право на провадження незалежної професійної діяльності, не співпадають, та як заповнити значення «Код КАТОТТГ» у полях 5 та 6?
316
Керівник перебуває на ТОТ або мобілізований, а строк чинності КЕП закінчився: як подати податкову звітність в електронному вигляді
Яким чином особа, яка виконує обов’язки керівника (має право підпису згідно даних ЄДР), може подати податкову звітність в електронному вигляді, якщо керівник, який зазначений в ЄДР, мобілізований або перебуває на тимчасово окупованій території та закінчився строк чинності КЕП (УЕП) керівника та внесення змін в ЄДР про нового керівника немає можливості?
101
Коли одночасно із декларацією з рентної плати необхідно подати копію дозволу на спецводокористування та статзвітність
У яких звітних періодах одночасно із податковою декларацією з рентної плати (в частині рентної плати за спеціальне використання води) подається копія дозволу на спеціальне водокористування/ договору на поставку води та статистична звітність про використання води № 2ТП-водгосп?
312
Як заповнити додаток 1 до податкової декларації екологічного податку за І квартал
Як заповнити додаток 1 до податкової декларації екологічного податку за І квартал та наступні звітні квартали поточного року в частині викидів двоокису вуглецю в атмосферне повітря, у разі перевищення фактичного обсягу цих викидів протягом поточного року 500 тонн?
1077
Фізособа отримала КЕП: чи може підписувати ним звітність ФОП
Чи може фізособа, яка отримала кваліфікований електронний підпис, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа (ФОП, фізособа, яка здійснює незалежну професійну діяльність)?
388
Як виправити помилки у звітності з податку на нерухомість після граничного терміну подання
Як можна виправити помилку в декларації з податку на нерухоме майно ділянки, після граничного терміну її подання, якщо помилково вказали загальну площу, що призвело до збільшення або до зменшення податкового зобов’язання?
147