Відповіді на запитання за темою Податок на прибуток

Як обліковувати податок на прибуток, що донарахувала ДПС
ТОВ на загальній системі оподаткування контролюючий орган за результатами перевірки донарахував податкові зобов’язання з податку на прибуток за минулий період (2023 рік). Отримали відповідне податкове повідомлення-рішення. Як таке донарахування відобразити в бухгалтерському обліку?
34
Гуманітарна допомога надходить у вигляді майна, безоплатно виконаної роботи, наданої послуги: що з ПДФО
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога, у тому числі гуманітарна допомога, яка надходить у вигляді майна (безоплатно виконаної роботи, наданої послуги)?
958
Алгоритм заповнення окремих рядків додатка Дія до Декларації з податку на прибуток
Чи потрібно вказувати в р. 14.3 Додатку ДІЯ (рядок 14) комісію, яку банк утримав з фірми на обслуговування відкритого в ньому рахунку? Чи потрібно включати в р. 14.6 послуги, які фірма надає фірмам з переліку 480? Якщо так, то як у такому разі заповнювати рядок 15? За умови, що у 2023 році фірма була: у 1 кварталі — платником податку на прибуток, з 2 кварталу — платником ПНВК.
141
Поворотна фіндопомога та додаток ДІЯ: чи включати до рядку 18
Чи потрібно суму поворотної фіндопомоги, наданої, включати надавачу до додатку ДІЯ до рядку 18, якщо фіндопомогу надали, коли надавач та отримувач були резидентами Дія Сіті — платниками податку на прибуток на загальних умовах, а повернули — коли обидва стали платниками податку на прибуток на особливих умовах? Фіндопомогу повернули протягом 12 календарних місяців.
130
Як подавати ліквідаційний Звіт про використання доходів неприбутковою організацією
У який спосіб подавати ліквідаційний Звіт про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією, якщо формою не передбачили відмітки про подання його за останній податковий (звітний) період, на який припадає дата ліквідації та протягом якого строку подавати такий Звіт після прийняття рішення про ліквідацію?
703
Невірно вказали кількість додатків до прибуткової декларації: яка відповідальність
Як розрахувати кількість аркушів додатків до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді та чи передбачена відповідальність за незаповнення або невірне заповнення поля «Додатки на __ арк.»?
1076