Відповіді на запитання за темою Податок на прибуток

Як подавати ліквідаційний Звіт про використання доходів неприбутковою організацією
У який спосіб подавати ліквідаційний Звіт про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією, якщо формою не передбачили відмітки про подання його за останній податковий (звітний) період, на який припадає дата ліквідації та протягом якого строку подавати такий Звіт після прийняття рішення про ліквідацію?
589
Невірно вказали кількість додатків до прибуткової декларації: яка відповідальність
Як розрахувати кількість аркушів додатків до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді та чи передбачена відповідальність за незаповнення або невірне заповнення поля «Додатки на __ арк.»?
967
Чи проставляти позначку у полі «Наявність рішення» прибуткової декларації при незастосуванні коригувальних різниць
Як у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ?
483
Який штраф за несвоєчасне повідомлення ДПС про початок контролю за іноземною юрособою
Чи притягують платник податків до відповідальності за несвоєчасне повідомлення контролюючого органу про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юридичною особою?
414
Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
231
Благодійна допомога фізособам: що з ПДФО
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога, у тому числі гуманітарна допомога, яка надходить у вигляді майна (безоплатно виконаної роботи, наданої послуги)?
765