Відповіді на запитання за темою Індексація зарплати

До якого звітного періоду відносити суми індексації зарплати, нараховані в поточному періоді за минулі
До якого звітного періоду (місяця) необхідно відносити суми індексації заробітної плати, нараховані в поточному періоді за минулі, якщо заробітна плата минулих періодів менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати?
486
База нарахування ПДФО, якщо заробітна плата нараховується та виплачується в іноземній валюті
Яким чином буде визначатися база для нарахування ПДФО, якщо заробітна плата нараховується та виплачується в іноземній валюті найманому працівнику – нерезиденту, а саме за валютним курсом НБУ, що діє на момент нарахування заробітної плати чи її виплати?
826
Індексація за минулі місяці
Працівникам у січні нарахували індексацію за попередні місяці. Як такі суми відображати у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ?
873
Непроведення індексації зарплати: як уникнути штрафу
З 2016 року підприємство не проводить індексацію зарплати працівників. Натомість піднімає зарплату кожні два місяці на 5 грн. Чи можуть у такому випадку до підприємства застосувати штрафи за непроведення індексації?
2413
Відповідальність за непроведення індексації зарплати
Приватне підприємство минулого року не проводило індексації зарплат працівників. Лише 1 липня 2015 року було незначне підняття заробітної плати. Чи можна в січні 2016 року провести індексацію зарплат за минулі періоди? Якщо провести індексацію в січні 2016 року та надалі проводити її вчасно, то чи вважатиметься це порушенням, за яке управління праці може накласти адміністративне стягнення? Як правильно провести індексацію зарплати в січні 2016 року?
5488