Відповіді на запитання за темою Пільги ПДВ

Як з 1 серпня змінився строк для формування податкового кредиту
Чи зупиняють на період дії правового режиму воєнного стану перебіг строків для формування податкового кредиту, визначених пунктом 198.6 ПК (365 к. дн. з дати складання ПН) та пунктом 80 підрозділу 2 розділу ХХ ПК?
3329
Формування ПК після відновлення реєстрації платником ПДВ за товарами, ввезеними на ЄП 2%
Які особливості формування податкового кредиту після відновлення реєстрації платником ПДВ за товарами, ввезеними на митну територію України в періоді використання платником спрощеної системи за ставкою 2%?
478
Чи переривають строк формування податкового кредиту на період блокування ПН/РК
Чи переривають строк, що встановив Податковий кодекс України для формування податкового кредиту, на період зупинення реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування?
604
ПДВ при митному оформленні імпорту товарів за договором комісії сплачує комісіонер
Який порядок оподаткування ПДВ операцій з ввезення на митну територію України товарів за договором комісії, якщо ПДВ при митному оформленні таких товарів сплачує комісіонер з власного поточного рахунку?
662
Коли вперше заявити відшкодування ПДВ на рахунок у небанківського надавача платіжних послуг
За який звітний (податковий) період платник ПДВ вперше має право заявити суму від’ємного значення ПДВ до бюджетного відшкодування на рахунок відкритий у небанківського надавача платіжних послуг?
543
Чи можна включати до розрахунку відшкодування ПДВ суми податку за товарами, які втратили через війну
Чи включають до розрахунку відшкодування ПДВ суми податку, які віднесли до складу податкового кредиту за операціями придбання товарів, знищених внаслідок бойових дій? Як використовують ці суми ПДВ?
304
Як із 01.01.2023 оподатковувати ПДВ надання програмної продукції та операції з програмною продукцією, плата за які не є роялті
Як із 01.01.2023 оподатковують ПДВ операції з надання програмної продукції, а також операції з програмною продукцією, плата за які не є роялті?
418