Відповіді на запитання за темою Об’єкт оподаткування податком на прибуток

Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
166
Чи прирівнюються до постійного представництва дії представника, який за дорученням нерезидента відкриває рахунки та укладає договори
Чи буде визнано дії представника нерезидента (у т. ч. фізичної особи – резидента України) діяльністю постійного представництва, який від імені і за дорученням нерезидента відкрив поточні, у т. ч. інвестиційні, депозитні банківські рахунки та укладає договори щодо будь-яких зобов’язань (у т. ч. придбання корпоративних прав, цінних паперів резидента України)?
352
Чи оподатковується податком на доходи нерезидентів прибуток від продажу інвестиційних активів іншому нерезиденту
Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи нерезидентів відповідно до п.п. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ прибуток нерезидента від здійснення операцій з продажу або іншого відчуження інвестиційних активів іншому нерезиденту на території та/або за межами території України?
296
Чи утримують податок на доходи нерезидента неприбуткові організації при виплаті доходів нерезиденту
Чи утримують та сплачують податок на доходи нерезидента неприбуткові організації при виплаті доходів на користь нерезидентів та який порядок відображення таких виплат у податковій звітності?
351