Відповіді на запитання за темою Декларація акцизного податку

Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої на лікеро-горілчану продукцію, виноробну продукцію, інші спиртові дистиляти, продукти з вмістом спирту етилового 8,5 відс. об’ємних одиниць та більше, пиво?
421
Як сплачувати податкові зобов'язання та повернення надмірних коштів платникам акцизного податку
Як платники, що реалізують пальне, сплачують суми податкового зобов’язання, визначені в декларації з акцизного податку, та чи можливо повернути не використані раніше кошти, сплачені на електронний рахунок?
76
Продаж немаркованих рідин для е-сигарет: яка відповідальність
Яка передбачена відповідальність до суб’єкта господарювання за зберігання, транспортування, продаж рідин, що використовуються в електронних сигаретах немаркованих марками акцизного податку, в тому числі, якщо виявили декілька порушень?
382
Куди подавати заяву про реєстрацію платника акцизного податку № 1-АКПС у разі зміни місцезнаходження
До якого податкового органу платник акцизного податку подає заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів за формою № 1-АКПС у разі зміни місцезнаходження?
497
Спирт отримали до зміни ставок акцизного податку, а реалізували вироблений алкоголь після: що з податком
Як виробникам алкогольних напоїв сплачувати акцизний податок і відображати його в декларації, якщо спирт отримали до зміни ставок акцизного податку, а реалізували вироблені алкогольні напої після зміни ставок?
620
Як виробнику алкогольних напоїв заповнити декларацію акцизного податку
Як виробнику алкогольних напоїв заповнити додаток 3 та розділ А декларації акцизного податку, якщо спирт для виготовлення продукції отримали за векселем, а готову продукцію реалізували на експорт? Чи необхідно за таких умов заповнювати додаток 4 до декларації?
786
Чи подавати акцизну декларацію за квітень — грудень 2022 року, якщо маєте ліцензію на продаж тютюну
Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, подавати декларацію акцизного податку за періоди квітень—грудень 2022 року?
631