Відповіді на запитання за темою Зміна системи оподаткування

Чи визначати обсяг доходу на загальній системі ФОПу, який з ІV кварталу бажає перейти на ЄП
Чи повинен ФОП, який з ІV кварталу поточного року бажає перейти на спрощену систему оподаткування, визначити обсяг доходу, отриманий упродовж такого року на загальній системі оподаткування?
104
Чи можна перенести збитки при переході зі спрощенки на загальну систему оподаткування
Чи має право платник податку на прибуток, який повернувся зі спрощеної системи оподаткування (у т. ч. з 2%), зменшити фінрезультат до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування, що обліковувалася у нього до переходу на спрощену систему оподаткування (у т. ч. якщо повернення на загальну систему оподаткування відбулося в наступному році)?
611
Як визначають два послідовних квартали для переходу єдинника 3 групи на сплату інших податків
Як визначають два послідовних квартали з метою переходу юрособи-платника єдиного податку третьої групи на сплату інших податків і зборів, якщо у такої особи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 3 060 грн?
414
Чи може платник зі спецгрупи 2% ЄП перенести дані рядка 21 до рядка 16 декларації з ПДВ після 1 серпня
Чи може платник єдиного податку, який застосовував ставку єдиного податку у розмірі 2% доходу, перенести дані рядка 21 податкової декларації з ПДВ за останній звітний період до переходу на спрощену систему оподаткування до рядка 16.1 за перший звітний період після відновлення реєстрації платником ПДВ?
820
Граничний обсяг доходу для ФОПа-єдинника третьої групи: як розрахувати після повернення на єдиний податок за ставкою 5%
Як буде розраховуватись граничний обсяг доходу для ФОП — платників ЄП третьої групи для подальшого перебування на ЄП після скасування воєнного стану?
979