Відповіді на запитання за темою Зміна системи оподаткування

Зміна протягом року ставки єдиного податку ФОП-єдинником 3 групи: як заповнити Заяву
Як заповнити поле 5.3 Заяви про застосування спрощеної системи оподаткування у разі зміни протягом року ставки єдиного податку ФОП – єдинником третьої групи, та чи подавати окремо заяву на реєстрацію/анулювання платника ПДВ та в які терміни?
766
Чи може подати копії інших документів через Е-кабінет платник, який направляє звітність засобами електронного зв’язку
Чи можуть платники податків, які подають декларації засобами електронного зв’язку, надіслати до них копії інших документів через Електронний кабінет?
609
Як звітувати з ЄСВ ФОПу-загальнику в разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і особа-незалежник
Яким чином подає звітність по єдиному внеску ФОП на загальній системі оподаткування з ознакою провадження незалежної професійної діяльності, у разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і особа, яка провадить незалежну професійну діяльність?
262
Чи визначати обсяг доходу на загальній системі ФОПу, який з ІV кварталу бажає перейти на ЄП
Чи повинен ФОП, який з ІV кварталу поточного року бажає перейти на спрощену систему оподаткування, визначити обсяг доходу, отриманий упродовж такого року на загальній системі оподаткування?
295
Чи можна перенести збитки при переході зі спрощенки на загальну систему оподаткування
Чи має право платник податку на прибуток, який повернувся зі спрощеної системи оподаткування (у т. ч. з 2%), зменшити фінрезультат до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування, що обліковувалася у нього до переходу на спрощену систему оподаткування (у т. ч. якщо повернення на загальну систему оподаткування відбулося в наступному році)?
1017
Як визначають два послідовних квартали для переходу єдинника 3 групи на сплату інших податків
Як визначають два послідовних квартали з метою переходу юрособи-платника єдиного податку третьої групи на сплату інших податків і зборів, якщо у такої особи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 3 060 грн?
555
Чи може платник зі спецгрупи 2% ЄП перенести дані рядка 21 до рядка 16 декларації з ПДВ після 1 серпня
Чи може платник єдиного податку, який застосовував ставку єдиного податку у розмірі 2% доходу, перенести дані рядка 21 податкової декларації з ПДВ за останній звітний період до переходу на спрощену систему оподаткування до рядка 16.1 за перший звітний період після відновлення реєстрації платником ПДВ?
940