Відповіді на запитання за темою Податок на майно

Юрособа надала приміщення для потреб ЗСУ: чи можна зменшити податок на нерухомість
Юрособи — платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в період дії воєнного стану тимчасово надавали ЗСУ об’єкти нерухомості, розташовані на територіях, де не велися бойові дії (не були окупованими). Чи мають право ці юрособи зменшити податкові зобов’язання з податку на нерухоме майно, що нарахували на такі об’єкти нерухомості?
483
Чи повинні ФОП-єдинники сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення діяльності
Чи повинні ФОП-єдинники — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування) сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?
498
Відповідальність за несвоєчасну сплату земельного податку, якщо ППР не вручили особисто
Чи застосовують відповідальність за несвоєчасну сплату фізособою земельного податку або орендної плати, якщо податкова податкове повідомлення — рішення не вручила особисто (під розписку) або надіслала без повідомлення про вручення (залишила в поштовій скриньці)?
394
Чи вважають пільгою звільнення від сплати земподатку за ділянки забруднені вибухонебезпечними предметами
Чи вважають пільгою положення статті 283 ПКУ щодо несплати земельного податку за земельні ділянки (у тому числі непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами) та чи подають при цьому податкові декларації з плати за землю?
280
Яку декларацію з плати за землю подавати у разі переукладання договору оренди упродовж року
Яку податкову декларацію з плати за землю подавати у разі укладання упродовж року нового договору оренди на ту саму земельну ділянку без змін умов договору (або зі змінами умов договору)?
487
Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
636