Відповіді на запитання за темою Податок на майно

Відповідальність до власника землі чи землекористувача з неподання податкової декларації з плати за землю
Чи застосовується відповідальність до власника землі або землекористувача, у тому числі орендаря, за неподання податкової декларації з плати за землю протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни об’єкта та/або бази оподаткування, які призвели до збільшення або зменшення податкового зобов’язання з плати за землю?
53
З якого періоду фізособі сплачувати земельний податок при викупі орендованої земельної ділянки
З якої дати фізична особа, яка викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, є платником земельного податку?
79
Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
973
Чи оподатковувати транспортним податком автомобіль, якщо він зазначений не в тій графі Переліку
Чи оподатковують транспортним податком легковий автомобіль, з моменту випуску якого пройшло більше року, але він зазначений в графі «до 1 року» Переліку легкових автомобілів, розміщеному на вебпорталі Мінекономіки?
381
Як виправити помилки у звітності з податку на нерухомість після граничного терміну подання
Як можна виправити помилку в декларації з податку на нерухоме майно ділянки, після граничного терміну її подання, якщо помилково вказали загальну площу, що призвело до збільшення або до зменшення податкового зобов’язання?
198