Президент прокоментував новий трудовий кодекс

Ідеальні зразки розрахункових документів

Президент вважає, що новий трудовий кодекс кращий за попередній, але його ще треба допрацювати.

Про це президент заявив під час зустрічі з пресою.

У відповідь на питання журналістів про новий трудовий кодекс та можливість у майбутньому звільняти жінок у декреті, про яку в ньому йдеться, президент відповів: "Я не буду брехати, я не бачив ще трудовий кодекс, мені не приносили".

Президент прокоментував новий трудовий кодекс

"Ви знаєте, що дуже складно зараз звільнити людину, чи взяти її на роботу. Зараз вони (уряд - ЕП) працюють над трудовим сучасним законодавством і трудовим кодексом. Там є багато пропозицій, і багато дрібних помилок, які будуть вичищені. Впевнений що ми все зробимо і почуємо суспільство", - сказав президент.

"Я впевнений, що зараз це не ідеальна система, але вона точна краща [за попередню]. Я очікую, що в нас не буде радянського трудового кодексу, а буде трудовий кодекс незалежної країни, сучасний", - заявив Зеленський.

Президент вважає, що трудовий кодекс повинен захищати права працівників, але також має дати можливість бізнесу вільно наймати і звільняти фахівців.

"Права фахівців мають бути захищені. Такі питання як про жінок в декреті ми знімемо, повірте мені", - наголосив президент.

За матеріалами Економічної правди


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Відрядження 2024: як оформити

Все про відрядження в Україні — в огляді. Також аналізуємо документальне оформлення відрядження
197920

Відрядження на власному автомобілі

Для працівників вояж у відрядження на автомобілі комфортніший та зручніший, ніж на громадському транспорті, однак для бухгалтера — додаткова робота. Розглянемо, як відобразити у податковому та бухгалтерському обліку витрати на відрядження працівника на власному автомобілі
17914

Як вести підсумований облік робочого часу

Скористайтеся порадами експертів, щоб запровадити підсумований облік робочого часу, вести його без помилок, скласти графік змінності та оплачувати час, відпрацьований понад норму
30947

Виробнича практика на підприємстві: як оформити й оплачувати працю

Виробнича практика — частина навчального процесу. Практиканти на підприємстві можуть бути як учнями професійно-технічних навчальних закладів (профтехучилищ), так і студентами вишів (ст. 29 Закону України «Про професійно-технічну освіту» від 10.02.1998 № 103/98-ВР; ст. 51 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII)
40238

Страховий стаж для виходу на пенсію

У статті експерт розкаже все про страховий стаж для виходу на пенсію. Зручні таблиці допоможуть, коли постали перед потребою, як визначити страховий стаж для пенсії
110363

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді