Новини за темою Об’єкт оподаткування податком на прибуток

Як резиденту Дія Сіті стати платником податку на особливих умовах
Резидент Дія Сіті, який є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах, може прийняти рішення про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах
591
Суд нарахував 24 млн грн за неправомірне застосування пільгової ставки податку за виплати процентів нерезиденту
Суд підтвердив правомірність податкового повідомлення-рішення на загальну суму 24,1 млн грн за результатами проведеної перевірки за 2015—2016 роки, у межах якої встановили невиконання платником податків обов’язку податкового агента за виплати доходу у вигляді процентів на користь пов’язаної особи-резидента Республіки Кіпр.
355
Особливості переходу прибутківця на оподаткування як резидента Дія Сіті — платника податку на особливих умовах
Для переходу на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмови від такого оподаткування юрособа подає до органу контролю за своєю податковою адресою відповідну заяву (п. 141.10 Податкового кодексу України; ПК).
311
Мінфін підготував заяву, за якою можна перейти на особливі умови оподаткування Дія Сіті
Проєкт наказу Мінфіну «Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви»
591