Бухгалтерські онлайн калькулятори

Сервіси, Калькулятори і Навігатори допоможуть швидко впоратися зі складними обчисленнями та заповнити бухгалтерські документи. Для користувачів у системі «Експертус Головбух» є калькулятори для автоматичних розрахунків та навігатори-пошуковики. У декілька кліків ви зможете розрахувати індексацію та компенсацію зарплати, амортизацію та переоцінку ОЗ, визначити заборгованість і штрафи, код товару тощо. Щоб спростити вам роботу, ми регулярно створюємо нові сервіси. Далі розповімо про кожен із них.

Калькулятори бухгалтера

image21 image87 image45
image54 image26 image20
image82 image91 image80
image47 image51 image74

 

Навігатори для бухгалтера

image63 image41
image98 image82

Сервіси для бухгалтера

image97

Калькулятор середньооблікової чисельності штатних працівників

Розрахує середньооблікову чисельність штатних працівників за вибраний період.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image28

Калькулятор розрахунку переоцінки основних засобів

Допоможе провести переоцінку (дооцінку або уцінку) вартості кожного об’єкта основних засобів (ОЗ) окремо у разі першої та наступних переоцінок об’єкта.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image11

Калькулятор розрахунку дисконтованої вартості боргу

Допоможе швидко продисконтувати заборгованість та розрахувати її теперішню вартість заборгованості, а також розрахувати амортизацію дисконту.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image42

 

Калькулятор днів щорічної відпустки за робочі роки

Калькулятор необхідний:

 • для оформлення щорічної основної відпустки;
 • для розрахунку днів невикористаної або використаної авансом відпустки перед звільненням.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image51

Калькулятор індексації зарплати

Допоможе автоматично розрахувати суму індексації заробітної плати за конкретний місяць.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image42

Калькулятор розрахунку квоти осіб з інвалідністю

Для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю, встановлено обов’язковий норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, — у кількості одного робочого місця. Якщо ж середньооблікова чисельність працюючих осіб з інвалідністю менша, ніж установлено нормативом, то необхідно щороку сплачувати до Фонду соціального захисту інвалідів штрафні санкції відповідно до статті 20 Закону України від 21.03.1991 № 875-XII.

Розрахувати норматив робочих місць для осіб з інвалідністю та суму санкцій за невиконання цього нормативу допоможе калькулятор.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image72

Розрахунок/виокремлення суми ПДВ

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image78

Калькулятор стажу

Розрахує стаж роботи на підприємстві, за спеціальністю, для надбавки за вислугу років, для оплати тимчасової непрацездатності (до 01.01.2011), для пенсії (до 01.01.2004), з коефіцієнтами 1,5; 2 і 3. Калькулятор порахує стаж за датами прийняття (переведення) і звільнення, а за потреби — ще й підсумує у роках, місяцях, днях.

Якщо періоди роботи частково збігаються, виключить період, що дублюється.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image67

Калькулятор розрахунку податкової пені

Допоможе швидко розрахувати пеню за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання або перевірити суму нарахованої пені податківцями.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image26

Калькулятор заборгованості та штрафів

Цей інструмент автоматично розраховує:

 • Cуму заборгованості з урахуванням індексу інфляції за певний період часу (ст. 625 ЦК);
 • Cуму штрафних санкцій, а саме:
 1. Пеню у розмірі облікової ставки НБУ (подвійної, одинарної) на початок заборгованості або пеню у розмірі, зазначеному в договорі (% від суми заборгованості);
 2. Розмір відсотків річних (3% згідно із ст. 625 ЦК або інший, зазначений у договорі).

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image62

Калькулятор амортизації

Допоможе розрахувати амортизацію основних засобів із застосуванням таких методів як: прямолінійний; зменшення залишкової вартості; прискореного зменшення залишкової вартості; кумулятивний.

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image84

Калькулятор компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату

СПРОБУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ⏩

image70

Перевірка контрагента

Ми спільно з партнерами з YouControl пропонуємо вам розширену версію сервісу моніторингу реєстраційних даних українських суб’єктів господарювання та судового реєстру для контролю контрагентів. Скористайтеся нею і отримайте ще більше інформації про свого бізнес-партнера.

А саме:

 • експрес-аналіз;
 • фінансовий і ринковий скоринг;
 • історію змін;
 • наявність ліцензій.

СПРОБУВАТИ СЕРВІС ⏩

image60

 

Пошук в УКТ ЗЕД

Навігатор підкаже, як самостійно класифікувати (кодувати) товар згідно з УКТ ЗЕД для заповнення податкової накладної, а також для декларування товарів під час їх митного оформлення тощо.


СПРОБУВАТИ НАВІГАТОР ⏩

image27

Пошук в ДКПП

Навігатор підкаже, як самостійно класифікувати (кодувати) послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010 (ДКПП) для заповнення податкової накладної (графи 3.3 податкової накладної). Платники податку, зокрема мають право зазначати код послуги згідно з ДКПП не повністю, але не менше ніж чотири перші цифри відповідного коду.

СПРОБУВАТИ НАВІГАТОР ⏩

image36

Пошук по Класифікатору професій

Навігатор допоможе заповнити графу 14 додатку 5 (Д5) до Податкового розрахунку та підібрати назви посад для штатного розпису, а також за потреби перевірити, чи правильно зазначені у «штатці» коди КП (сервіс оновлено після Зміни № 9).

Оберіть зі списку, що випаде, назву роботи. Відкриються професійні угруповання (розділ КП, підрозділ, клас, група), до яких віднесено назву роботи, та інші назви із тим самим кодом КП. Назва угруповання покаже, чи є професія «наскрізною», чи закріплена за певною сферою.

Оберіть зі списку, що випаде, назву роботи. Відкриються професійні угрупування (розділ КП, підрозділ, клас, група), до яких віднесено назву роботи, та інші назви із тим самим кодом.

СПРОБУВАТИ НАВІГАТОР ⏩

image39

Строки зберігання документів

Підкаже мінімальні строки зберігання таких документів як:

 • бухгалтерські;
 • кадрові;
 • з організації діяльності.

СПРОБУВАТИ НАВІГАТОР ⏩

image21