Відповіді на запитання за темою Плата за землю

Сплата земельного податку, якщо не встановили ставку
Які ставки земельного податку повинні застосовувати власники (користувачі) земельних ділянок, якщо в прийнятому рішенні органу місцевого самоврядування відсутні ставки, що відповідають такій категорії земельної ділянки?
315
Відповідальність до власника землі чи землекористувача з неподання податкової декларації з плати за землю
Чи застосовується відповідальність до власника землі або землекористувача, у тому числі орендаря, за неподання податкової декларації з плати за землю протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни об’єкта та/або бази оподаткування, які призвели до збільшення або зменшення податкового зобов’язання з плати за землю?
117
З якого періоду фізособі сплачувати земельний податок при викупі орендованої земельної ділянки
З якої дати фізична особа, яка викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, є платником земельного податку?
117
Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
1055
Як ФОПу-єдиннику отримати дані щодо нормативної грошової оцінки землі для обчислення загального МПЗ
До якого органу необхідно звернутись ФОП-єдиннику другої-четвертої груп для отримання даних щодо нормативної грошової оцінки землі з метою обчислення загального мінімального податкового зобов’язання?
183