Відповіді на запитання за темою Плата за землю

Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
891
Як ФОПу-єдиннику отримати дані щодо нормативної грошової оцінки землі для обчислення загального МПЗ
До якого органу необхідно звернутись ФОП-єдиннику другої-четвертої груп для отримання даних щодо нормативної грошової оцінки землі з метою обчислення загального мінімального податкового зобов’язання?
117
Чи повинні ФОП-єдинники сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення діяльності
Чи повинні ФОП-єдинники — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування) сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?
637
Відповідальність за несвоєчасну сплату земельного податку, якщо ППР не вручили особисто
Чи застосовують відповідальність за несвоєчасну сплату фізособою земельного податку або орендної плати, якщо податкова податкове повідомлення — рішення не вручила особисто (під розписку) або надіслала без повідомлення про вручення (залишила в поштовій скриньці)?
526
Чи вважають пільгою звільнення від сплати земподатку за ділянки забруднені вибухонебезпечними предметами
Чи вважають пільгою положення статті 283 ПКУ щодо несплати земельного податку за земельні ділянки (у тому числі непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами) та чи подають при цьому податкові декларації з плати за землю?
373
Яку декларацію з плати за землю подавати у разі переукладання договору оренди упродовж року
Яку податкову декларацію з плати за землю подавати у разі укладання упродовж року нового договору оренди на ту саму земельну ділянку без змін умов договору (або зі змінами умов договору)?
608
Чи зобов’язана фізособа щороку подавати до ДПС заяву про застосування пільги з земельного податку
Чи зобов’язана фізособа щороку подавати до ДПС заяву про застосування пільги зі сплати земельного податку та документи, які підтверджують її право на таку пільгу?
1806