Відповіді на запитання за темою Плата за землю

Чи повинні ФОП-єдинники сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення діяльності
Чи повинні ФОП-єдинники — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування) сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?
490
Відповідальність за несвоєчасну сплату земельного податку, якщо ППР не вручили особисто
Чи застосовують відповідальність за несвоєчасну сплату фізособою земельного податку або орендної плати, якщо податкова податкове повідомлення — рішення не вручила особисто (під розписку) або надіслала без повідомлення про вручення (залишила в поштовій скриньці)?
384
Чи вважають пільгою звільнення від сплати земподатку за ділянки забруднені вибухонебезпечними предметами
Чи вважають пільгою положення статті 283 ПКУ щодо несплати земельного податку за земельні ділянки (у тому числі непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами) та чи подають при цьому податкові декларації з плати за землю?
272
Яку декларацію з плати за землю подавати у разі переукладання договору оренди упродовж року
Яку податкову декларацію з плати за землю подавати у разі укладання упродовж року нового договору оренди на ту саму земельну ділянку без змін умов договору (або зі змінами умов договору)?
479
Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
632
Чи зобов’язана фізособа щороку подавати до ДПС заяву про застосування пільги з земельного податку
Чи зобов’язана фізособа щороку подавати до ДПС заяву про застосування пільги зі сплати земельного податку та документи, які підтверджують її право на таку пільгу?
1706
Уточнення раніше уточнюваних показників земельної декларації: який номер декларації зазначити
В яких випадках та яким чином заповнювати колонку «Реєстраційний номер декларації в контролюючому органі, яка уточнюється» податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), у т. ч. якщо до декларації, показники якої уточнюють, вже подавали уточнюючу декларацію?
647
Заповнення колонок 7, 8 розділу І та 8, 9 розділу ІІ уточнюючої земдекларації
Який порядок заповнення колонок 7, 8 розділу І та 8, 9 розділу ІІ звітної (річної або місячної) уточнюючої податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), у тому числі за нововідведену земельну ділянку або за новоукладеним договором оренди землі, у разі володіння (користування) земельною ділянкою в звітному році менше місяця?
1008