Відповіді на запитання за темою Податкове адміністрування

Як заповнити заяву про повернення коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ
Які реквізити зазначаються при заповненні у формі електронного документа заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, яка подається через приватну частину Електронного кабінету, у разі повернення коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ?
1090
Особливості заповнення Повідомлення № 20-ОПП при оренді
Який тип об’єкта оподаткування при заповненні повідомлення за формою № 20-ОПП необхідно обрати платнику, який орендував нежитлове приміщення для роботи Центру евакуації з тимчасовим розміщенням осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення?
188
Чи можна зазначити посаду працівника підприємства у кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа е-підпису, отриманому КНЕДП ДПС
Чи можна зазначити посаду працівника юрособи у кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа електронного підпису, отриманому КНЕДП ДПС?
83
Щодо права банків списувати кошти з рахунків платників, які мають податковий борг
Чи можуть банки списати кошти з рахунків платників податків, які мають податковий борг, на підставі платіжної інструкції на примусове списання (стягнення) коштів та яким чином?
282
Фізособа отримала КЕП: чи може підписувати ним звітність ФОП
Чи може фізособа, яка отримала кваліфікований електронний підпис, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа (ФОП, фізособа, яка здійснює незалежну професійну діяльність)?
388