Відповіді на запитання за темою Реорганізація та ліквідація підприємства

Кошти підприємства у банку, який у процесі ліквідації: чи можна у цей період зменшити фінрезультат до оподаткування
У підприємства на поточному рахунку в банку, по якому розпочато процедуру ліквідації, залишились кошти. Підприємство подало заяву про внесення його до реєстру кредиторів банку. Однак, у зв’язку з продовженням ліквідації банку на невизначений період, задовольнити кредиторські вимоги підприємства неможливо. Чи підлягає списанню із подальшим коригуванням фінрезультату до оподаткування заборгованість банку перед підприємством?
360
Під час перевірки не знайшли юрособу за місцем реєстрації: чи припинять ліквідацію ТОВ
ТОВ подало рішення про ліквідацію юридичної особи. Представники ДПС прийшли на позапланову документальну перевірку і не змогли її провести через те, що не знайшли юрособу за адресою реєстрації. Контролери склали акт про те, що не можуть провести документальну позапланову виїзну перевірку та направили запит до Управління боротьби з фінансовими злочинами, щоб встановити місцезнаходження посадових осіб ТОВ. Як діяти ТОВ у цій ситуації? Чи є цей запит перепоною для того, щоб продовжити процедуру ліквідації?
926
Як проводиться перевірка, якщо розпочато процедуру реорганізації ЮО
Яким контролюючим органом та у якому порядку проводиться документальна позапланова перевірка, якщо розпочато процедуру реорганізації ЮО (крім перетворення), припинення ЮО, закриття постійного представництва чи відокремленого підрозділу ЮО (в т. ч. іноземної компанії, організації) або порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків?
1091