Відповіді на запитання за темою Податкова звітність з податку на прибуток

Алгоритм заповнення окремих рядків додатка Дія до Декларації з податку на прибуток
Чи потрібно вказувати в р. 14.3 Додатку ДІЯ (рядок 14) комісію, яку банк утримав з фірми на обслуговування відкритого в ньому рахунку? Чи потрібно включати в р. 14.6 послуги, які фірма надає фірмам з переліку 480? Якщо так, то як у такому разі заповнювати рядок 15? За умови, що у 2023 році фірма була: у 1 кварталі — платником податку на прибуток, з 2 кварталу — платником ПНВК.
102
Поворотна фіндопомога та додаток ДІЯ: чи включати до рядку 18
Чи потрібно суму поворотної фіндопомоги, наданої, включати надавачу до додатку ДІЯ до рядку 18, якщо фіндопомогу надали, коли надавач та отримувач були резидентами Дія Сіті — платниками податку на прибуток на загальних умовах, а повернули — коли обидва стали платниками податку на прибуток на особливих умовах? Фіндопомогу повернули протягом 12 календарних місяців.
101
Який порядок оподатковування ПДФО інвестиційного прибутку
Яким чином оподатковується ПДФО інвестиційний прибуток, отриманий фізособою-резидентом від продажу іншій фізособі корпоративних прав у вигляді часток статутного капіталу чи паїв у господарських товариствах, які не є акціонерними?
358
Чи проставляти позначку у полі «Наявність рішення» прибуткової декларації при незастосуванні коригувальних різниць
Як у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ?
549
Який штраф за несвоєчасне повідомлення ДПС про початок контролю за іноземною юрособою
Чи притягують платник податків до відповідальності за несвоєчасне повідомлення контролюючого органу про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юридичною особою?
523
Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
291