Відповіді на запитання за темою Податкова звітність з податку на прибуток

Чи проставляти позначку у полі «Наявність рішення» прибуткової декларації при незастосуванні коригувальних різниць
Як у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ?
406
Який штраф за несвоєчасне повідомлення ДПС про початок контролю за іноземною юрособою
Чи притягують платник податків до відповідальності за несвоєчасне повідомлення контролюючого органу про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юридичною особою?
290
Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
166
Підприємство з доходом до 40 млн грн коригує фінрезультат на різниці: коли можна відмовитися
Чи має право платник податків, доходи якого не перевищували 40 млн грн, але при цьому такий платник застосовував коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату на другий, третій рік в безперервній сукупності років в кожному з яких розмір доходу не перевищує 40 млн грн?
522
Як заповнити додаток ПП, якщо міжнародний договір звільняє дохід нерезидента від оподаткування
Яку дату вважають початком/закінченням користування пільгою для графи «Строк користування податковою пільгою у звітному періоді» додатка ПП до декларації з податку на прибуток при застосуванні норм міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування?
444
Яку суму дивідендів для фізосіб відобразити у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до декларації з прибутку
Яку суму дивідендів вказують у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до податкової декларації з податку на прибуток підприємств, нараховану чи виплачену за вирахуванням утриманого ПДФО та військового збору?
316