Відповіді на запитання за темою Припинення діяльності ФОП

Як ФОП-єдиннику з ТОТ звітувати до ДПС у разі припинення діяльності
В якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) та до якого контролюючого органу подається остання податкова декларація платника ЄП ФОП – платником ЄП (першої — третьої груп) щодо якої до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності та податкова адреса якої знаходиться на території тимчасово окупованій рф?
202
Особливості проведення документальної позапланової перевірки у разі ліквідації юрособи
У який термін контролюючі органи призначають документальну позапланову перевірку юридичної особи, відокремленого підрозділу (філії) після внесення запису про їх припинення до ЄДР?
519
Під час перевірки не знайшли юрособу за місцем реєстрації: чи припинять ліквідацію ТОВ
ТОВ подало рішення про ліквідацію юридичної особи. Представники ДПС прийшли на позапланову документальну перевірку і не змогли її провести через те, що не знайшли юрособу за адресою реєстрації. Контролери склали акт про те, що не можуть провести документальну позапланову виїзну перевірку та направили запит до Управління боротьби з фінансовими злочинами, щоб встановити місцезнаходження посадових осіб ТОВ. Як діяти ТОВ у цій ситуації? Чи є цей запит перепоною для того, щоб продовжити процедуру ліквідації?
923
Яким чином ФОП подають останню декларацію платника ЄП у разі припинення діяльності
За який звітний період, в який термін та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) ФО щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП подають останню податкову декларацію платника ЄП – ФОП та Додаток 1 до неї?
482