Відповіді на запитання за темою Припинення діяльності ФОП

Особливості проведення документальної позапланової перевірки у разі ліквідації юрособи
У який термін контролюючі органи призначають документальну позапланову перевірку юридичної особи, відокремленого підрозділу (філії) після внесення запису про їх припинення до ЄДР?
382
Під час перевірки не знайшли юрособу за місцем реєстрації: чи припинять ліквідацію ТОВ
ТОВ подало рішення про ліквідацію юридичної особи. Представники ДПС прийшли на позапланову документальну перевірку і не змогли її провести через те, що не знайшли юрособу за адресою реєстрації. Контролери склали акт про те, що не можуть провести документальну позапланову виїзну перевірку та направили запит до Управління боротьби з фінансовими злочинами, щоб встановити місцезнаходження посадових осіб ТОВ. Як діяти ТОВ у цій ситуації? Чи є цей запит перепоною для того, щоб продовжити процедуру ліквідації?
737
Яким чином ФОП подають останню декларацію платника ЄП у разі припинення діяльності
За який звітний період, в який термін та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) ФО щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП подають останню податкову декларацію платника ЄП – ФОП та Додаток 1 до неї?
417
Як заповнюється поле 8 розд. 8 додатка 1 до декларації платника ЄП – ФОП
Яким чином заповнюється поле 8 розд. 8 додатка 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄВ» до податкової декларації платника ЄП – ФОП, за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 19.06.2015 № 578 (у редакції наказу Мінфіну від 09.12.2020 № 752)?
2539
Чи включається до доходу ФОП сума неповерненої поворотної фінансової допомоги
Чи включається до складу доходу ФОП – платника ЄП (першої – третьої груп) сума неповерненої отриманої поворотної фінансової допомоги, якщо нею прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності до спливу 12 календарних місяців?
305