Відповіді на запитання за темою Загальна система оподаткування

Як звітувати з ЄСВ ФОПу-загальнику в разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і особа-незалежник
Яким чином подає звітність по єдиному внеску ФОП на загальній системі оподаткування з ознакою провадження незалежної професійної діяльності, у разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і особа, яка провадить незалежну професійну діяльність?
65
Чи можна перенести збитки при переході зі спрощенки на загальну систему оподаткування
Чи має право платник податку на прибуток, який повернувся зі спрощеної системи оподаткування (у т. ч. з 2%), зменшити фінрезультат до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування, що обліковувалася у нього до переходу на спрощену систему оподаткування (у т. ч. якщо повернення на загальну систему оподаткування відбулося в наступному році)?
629
Чи може платник зі спецгрупи 2% ЄП перенести дані рядка 21 до рядка 16 декларації з ПДВ після 1 серпня
Чи може платник єдиного податку, який застосовував ставку єдиного податку у розмірі 2% доходу, перенести дані рядка 21 податкової декларації з ПДВ за останній звітний період до переходу на спрощену систему оподаткування до рядка 16.1 за перший звітний період після відновлення реєстрації платником ПДВ?
826
ФОП-загальник платник ПДВ був на спецгрупі: чи з 01.08.2023 бути єдинником 3 групи
Як ФОП, яка до обрання особливостей оподаткування, передбачених пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК, була платником ПДВ на загальній системі оподаткування, може з 01.08.2023 перейти на спрощену систему оподаткування за ставкою 5% доходу або 3% доходу?
154
Граничний обсяг доходу для ФОПа-єдинника третьої групи: як розрахувати після повернення на єдиний податок за ставкою 5%
Як буде розраховуватись граничний обсяг доходу для ФОП — платників ЄП третьої групи для подальшого перебування на ЄП після скасування воєнного стану?
989
Як подавати декларацію з податку на прибуток, якщо протягом одного кварталу перейшли на ЄП 2% та повернулися на загальну систему
Який порядок подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств, якщо платник податку (який застосовує річний або квартальний звітний період), протягом одного кварталу перейшов на сплату ЄП третьої групи зі ставкою 2 відс. та повернувся на загальну систему оподаткування?
1017
Чи подає ФОП-загальник додаток Ф2 до декларації про доходи, якщо дохід не отримувався
Чи заповнює та подає ФОП на загальній системі оподаткування додаток Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності не отримувався?
1746