Відповіді на запитання за темою Валютні операції

Які розрахунки дозволено проводити госпсуб’єктам в інвалюті та яка відповідальність за порушення валютного законодавства
Які розрахунки іноземною валютою можуть проводити суб’єкти господарювання та яку відповідальність застосують контролери за порушення валютного законодавства?
559
Розрахунки за операціями експорту до росії/білорусі: як бути, якщо граничні строки припадають на період війни
Чи можна проводити розрахунки за операціями експорту до росії чи білорусі, якщо їх граничні строки припадають на період дії воєнного стану? Чи застосують відповідальність за ненадходження грошових коштів від цих операцій?
625
Чи поширюються вимоги ЗУ «Про валюту» щодо граничних строків розрахунків за операціями з надання нерезидентам позик, кредитів?
Чи поширюються вимоги Закону України «Про валюту і валютні операції» щодо граничних строків розрахунків за операціями з надання резидентами позик, кредитів, поворотної фінансової допомоги нерезидентам?
267
База нарахування ПДФО, якщо заробітна плата нараховується та виплачується в іноземній валюті
Яким чином буде визначатися база для нарахування ПДФО, якщо заробітна плата нараховується та виплачується в іноземній валюті найманому працівнику – нерезиденту, а саме за валютним курсом НБУ, що діє на момент нарахування заробітної плати чи її виплати?
668