Відповіді на запитання за темою Цінні папери

Якими документами підтвердити придбання цінних паперів для заповнення добровільної декларації
На підставі яких документів визначають витрати на придбання (набуття) цінних паперів або фінансових інструментів з метою заповнення розділу IX одноразової добровільної декларації?
519
Як в декларації про доходи вказується сума інвестиційних прибутків отриманих ФО
Яким чином в декларації про майновий стан і доходи вказується сума інвестиційних прибутків, отриманих ФО від проведення операцій з інвестиційними активами, крім зазначених у п.п. 170.2.8 п. 170.2 ст. 170 ПКУ?
467
Документи для підтвердження витрат на придбання цінних паперів при розрахунку інвестиційного прибутку
Якими документами можуть бути підтверджені витрати громадян, у тому числі нерезидентів, на придбання цінних паперів при розрахунку інвестиційного прибутку?
365
Термін сплати військового збору з суми доходу у вигляді процентів, на державні цінні папери
В який термін необхідно сплатити військовий збір з суми доходу у вигляді процентів, що нараховані на державні цінні папери, емітовані центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику?
353
Коригування фінрезультату у разі анулювання цінних паперів при ліквідації або банкрутстві емітента
Як відбувається коригування фінансового результату до оподаткування у разі ліквідації цінних паперів, придбаних на вторинному ринку (в т. ч. до 01.04.2011), у разі їх анулювання за рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку або за власним рішенням платника при ліквідації або банкрутстві емітента?
345
Надсилання банківськими установами до контролюючих органів повідомлення про відкриття/закриття рахунків нерезидента або резидента у цінних паперах
Чи зобов’язані банківські установи надсилати контролюючим органам повідомлення про відкриття/закриття рахунків нерезидента або резидента у цінних паперах?
227
Як розраховується прибуток нерезидента від торгівлі цінними паперами
Як з метою оподаткування податком на доходи нерезидента розраховується прибуток нерезидента від торгівлі цінними паперами (корпоративними правами), та на підставі яких документів визнаються витрати нерезидента на придбання таких цінних паперів (корпоративних прав)?
735