Відповіді на запитання за темою Податкова знижка

Алгоритм розрахунку податкової знижки в частині витрат на сплату страхових внесків, сплачених за договорами довгострокового страхування життя
Який алгоритм розрахунку податкової знижки за витратами на сплату страхових внесків, сплачених за договорами довгострокового страхування життя?
911
Визначення податкової знижки за користування іпотечним житловим кредитом: роз’яснення ДПС
Чи має право фізична особа на отримання податкової знижки в частині суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, якщо протягом звітного року об’єкт іпотеки був відчужений?
728
Чи завіряти печаткою банку е-квитанцію щодо витрат для отримання податкової знижки
Чи потрібно завіряти печаткою банку роздруковану платіжну інструкцію, сформовану в електронній формі, або надавати інші розрахункові документи з метою підтвердження понесених платником податку сум витрат при реалізації ним права на податкову знижку, якщо сплату здійснили дистанційно через банківські сервіси Приват 24, Ощад 24/7 інші?
379
Навчання на військовій кафедрі: чи включають витрати до податкової знижки
Чи має право платник податку, який навчається на військовій кафедрі навчального закладу, на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу на суму витрат, понесених ним на користь закладу освіти за навчання на військовій кафедрі?
530