Відповіді на запитання за темою Форма № 1ДФ

Як у додатку 4ДФ до Розрахунку відображається сума списаної заборгованості
Яким чином у додатку 4ДФ до Розрахунку відображається сума списаної заборгованості, за якою минув строк позивної давності, що обліковувалася в юридичної особи, якщо дану заборгованість списали на користь фізичної особи – боржника?
658
Рядок «Всього» у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий»
Чи необхідно заповнювати підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. І додатка 4ДФ до Розрахунку, у разі подання його з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та заповнення рядків на вилучення і введення?
520
Особливості подання Податкового Розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ приватними нотаріусами
Який порядок надання Розрахунку, якщо у приватного нотаріуса не збігається основне місце обліку та робоче місце? Чи за робочим місцем приватний нотаріус надає інформацію про видачу свідоцтва про право на спадщину та про посвідчення договорів дарування?
1155
Чи підлягають оподаткуванню ПДФО та військовим збором житлові субсидії
Чи підлягають оподаткуванню ПДФО та військовим збором житлові субсидії, виплачені ФО на рахунки, відкриті в установах уповноважених банків, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» та за якою ознакою відображаються у податковому розрахунку за ф. 1 ДФ?
438
Хто є податковим агентом у ф. 1ДФ при наданні ФО одноразової допомоги «пакунок малюка»
Хто виконує функції податкового агента в частині відображення в податковому розрахунку за ф. 1ДФ доходу у вигляді суми одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» або грошової компенсації вартості такої допомоги, яку отримує ФО за рахунок коштів державного бюджету?
663
Як у формі 1ДФ відображати результати остаточного розрахунку з працівником
Яким чином відображаються у податковому розрахунку за ф. 1ДФ результати проведеного остаточного розрахунку з найманим працівником, який припиняє трудові відносини, якщо з метою уникнення від’ємного значення розрахунків (недоплати з податку) працівник вносить до каси підприємства суму надміру виплаченого оподатковуваного доходу?
413
Відповідальність за подання уточнюючої форми 1ДФ
Чи застосовується відповідальність до податкового агента у разі подання ним уточнюючого податкового розрахунку за ф. 1ДФ з метою уточнення реквізитів підприємства або внесення змін до номеру облікової картки найманого працівника?
520