Відповіді на запитання за темою Єдиний податок

Як ФОП-єдиннику з ТОТ звітувати до ДПС у разі припинення діяльності
В якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) та до якого контролюючого органу подається остання податкова декларація платника ЄП ФОП – платником ЄП (першої — третьої груп) щодо якої до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності та податкова адреса якої знаходиться на території тимчасово окупованій рф?
141
Як заповнити юрособі декларацію єдинника четвертої групи з позначкою «Уточнююча»
Яким чином юрособи заповнюють графи 7 — 10 податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи з позначкою «Уточнююча» у разі зміни упродовж звітного року площі земельної ділянки (зменшення або збільшення) за одним кодом органу місцевого самоврядування за КАТОТТГ з однаковою нормативною грошовою оцінкою одиниці площі земельної ділянки та чи потрібно разом з такою декларацією подавати додаток 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік»?
627
Чи має мобілізований єдинник сплачувати податок за місяць, в якому його демобілізували
Чи необхідно ФОПу -єдиннику, якого мобілізували на особливий період, сплачувати податок за місяць, у якому його демобілізували, якщо демобілізація відбулася до 20-го числа?
1399
Чи зобов’язаний єдинник встановлювати розмір орендної плати не нижчим від мінімальної суми
Чи зобов’язаний ФОП-єдинник у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно фізособи?
805