Відповіді на запитання за темою Податкові новини

Платники рентної плати за воду у разі передачі в оренду земельної ділянки
Хто є платником рентної плати за спеціальне використання води у разі передачі в оренду земельної ділянки із свердловиною одним суб’єктом господарювання (власником) іншому (в тому числі бюджетній установі) для видобування підземних вод?
300
У документах, що посвідчують особу, зазначена стара назва населеного пункту: як в Е-кабінеті заповнити форми № 1ДР та № 5ДР
Як заповнити в Електронному кабінеті платника деякі розділи облікової картки за формою № 1ДР та Заяви за формою № 5ДР, якщо в документах, що посвідчують особу, зазначена стара назва населеного пункту?
269
Скільки е-звітності можна надіслати протягом дня та яку вважатимуть «оригіналом»
Чи можна протягом дня надсилати декілька форм звітності в електронному вигляді та повторно відправляти ту ж саму звітність, у разі виправлення показників та яка при цьому звітність буде вважатись «оригіналом»?
751
Втратили паспорт з відміткою про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта: як діяти
Як ФО — громадянину України, у разі втрати паспорта у формі книжки до якого була внесена відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта, внести таку відмітку до нового паспорта у формі картки?
209
Керівник перебуває на ТОТ або мобілізований, а строк чинності КЕП закінчився: як подати податкову звітність в електронному вигляді
Яким чином особа, яка виконує обов’язки керівника (має право підпису згідно даних ЄДР), може подати податкову звітність в електронному вигляді, якщо керівник, який зазначений в ЄДР, мобілізований або перебуває на тимчасово окупованій території та закінчився строк чинності КЕП (УЕП) керівника та внесення змін в ЄДР про нового керівника немає можливості?
210