Відповіді на запитання за темою Податкові новини

Скільки е-звітності можна надіслати протягом дня та яку вважатимуть «оригіналом»
Чи можна протягом дня надсилати декілька форм звітності в електронному вигляді та повторно відправляти ту ж саму звітність, у разі виправлення показників та яка при цьому звітність буде вважатись «оригіналом»?
522
Як підтвердити неможливість виконати податковий обов’язок через форс-мажорні обставини
Абзацом 7 п. 1 розділу ІІ Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків податкових обов’язків та спосіб інформування контролюючих органів, затвердженого Наказом № 225 (далі — Порядок), як одна з підстав неможливості виконання податкового обов’язку зазначено наявність інших обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини), підтверджені документально. Які саме обставини непереборної сили можуть бути обґрунтуванням цієї підстави?
375
Чи можна подати Заяву про неможливість виконати ПЗ лише з одного податку
У заявах платники вказують про неможливість виконати окремий податковий обов’язок, а в рішенні не передбачено переліку податкових обов’язків, щодо яких приймають таке рішення. Чи може платник податку подати заяву щодо неможливості виконати податкові обов’язки винятково з одного податку та водночас продовжувати подавати звітність і сплачувати податки та збори за іншими напрямами?
323
Як ДПС довести неможливість виконувати податкові обов’язки, якщо до Заяви про неможливість виконати ПЗ не надали документи та інформацію
Якщо платник податків, податковою адресою якого є тимчасово окупована територія України, до заяви взагалі не надав документи та інформацію, а лише зазначив, що не має можливості виконувати свої податкові обов’язки, то як ДПС довести можливість чи неможливість виконувати податкові обов’язки?
255