Відповіді на запитання за темою Нарахування та сплата ЄСВ

Одноразова сплата ЄСВ за попередні періоди: чи має право працівник заключити договір про добровільну участь
Чи має право особа, що перебуває у трудових відносинах з роботодавцем, заключити договір про добровільну участь, яким передбачили одноразову сплату ЄСВ за попередні періоди?
395
Декретні в розрізі окремих місяців не перевищують мінзарплату: як нарахувати ЄСВ
Як нараховувати ЄСВ працівнику за основним місцем роботи, якщо сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, в розрізі окремих місяців, не перевищує розмір мінімальної заробітної плати?
715
Особливості нарахування ЄСВ резидентом Дія Сіті
Яким чином платник — резидент Дія Сіті нараховує ЄСВ на суму винагороди при розірванні гіг-контракту із гіг-спеціалістом та на суму заробітної плати при прийнятті його працівником за трудовим договором у штат в одному й тому місяці?
1942
Роботодавці мають пільги з ЄСВ: які документи надати банку для виплати зарплати
Який документ роботодавці — підприємства УТОГ (УТОС, організації осіб з інвалідністю, дипломатичні представництва, консульські установи, резиденти Дія Сіті) надають банкам, небанківськім надавачам платіжних послуг на видачу коштів для виплати заробітної плати?
355
Чи може фізособа достроково розірвати договір про добровільну участь у сплаті ЄСВ
Чи має право фізособа у зв’язку з працевлаштуванням розірвати протягом першого року укладений договір про добровільну участь у сплаті єдиного внеску, термін дії якого не минув?
442