Відповіді на запитання за темою Об’єкт оподаткування акцизним податком

Як заповнити заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового
Яким чином заповнюють заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів у разі реєстрації нових акцизних складів, внесення змін у дані про акцизні склади, або анулювання реєстрації акцизних накладних?
172
Реалізуєте пальне для генераторів платнику акцизного податку: як заповнити накладну
Як заповнити та зареєструвати акцизну накладну, реалізуючи пальне госпсуб’єкту — платнику акцизного податку до місця зберігання пального, яке не є акцизним складом (приміщення або територія, у кожному (на кожній) з яких загальна місткість розташованих ємностей для зберігання пального, яке використовують виключно для заправлення електрогенераторних установок, не перевищує 2000 літрів)?
602
Сільгосппідприємство реалізує тютюнові вироби, виготовлені до 01.04.2022: чи є воно платником акцизу в 2023 році
Чи є платниками акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які у 2023 році реалізують такі товари, вироблені до 1 квітня 2022 року?
1312
Чи потрібна ліцензія на зберігання пального в баку генератора
Чи необхідно придбавати ліцензію на право зберігання пального, якщо таке його зберігають у баку генератора, зокрема за отримання пального в бак генератора з акцизного складу пересувного постачальника?
306
Внаслідок змін температури повітря виникла різниця між залишками пального на складі: чи складати акцизні накладні
Чи складати акцизні накладні на різницю між обсягами залишків пального, що обліковують у СЕАРП і СЕ, і фактичними залишками пального на акцизному складі, що виникла внаслідок впливу змін температури повітря та приведення літрів до температури 15 °C?
1293