Відповіді на запитання за темою Об’єкт оподаткування акцизним податком

Податкові наслідки з оподаткування акцизним податком, у разі незабезпечення нормативного виходу спирту етилового
Які податкові наслідки з оподаткування акцизним податком, у разі незабезпечення нормативного виходу спирту етилового, у тому числі біоетанолу, спиртових дистилятів з вини виробника під час виробництва спирту етилового, у тому числі біоетанолу, спиртових дистилятів?
94
Як сплачувати податкові зобов'язання та повернення надмірних коштів платникам акцизного податку
Як платники, що реалізують пальне, сплачують суми податкового зобов’язання, визначені в декларації з акцизного податку, та чи можливо повернути не використані раніше кошти, сплачені на електронний рахунок?
108
Продаж немаркованих рідин для е-сигарет: яка відповідальність
Яка передбачена відповідальність до суб’єкта господарювання за зберігання, транспортування, продаж рідин, що використовуються в електронних сигаретах немаркованих марками акцизного податку, в тому числі, якщо виявили декілька порушень?
426
Як заповнити заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового
Яким чином заповнюють заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів у разі реєстрації нових акцизних складів, внесення змін у дані про акцизні склади, або анулювання реєстрації акцизних накладних?
389
Реалізуєте пальне для генераторів платнику акцизного податку: як заповнити накладну
Як заповнити та зареєструвати акцизну накладну, реалізуючи пальне госпсуб’єкту — платнику акцизного податку до місця зберігання пального, яке не є акцизним складом (приміщення або територія, у кожному (на кожній) з яких загальна місткість розташованих ємностей для зберігання пального, яке використовують виключно для заправлення електрогенераторних установок, не перевищує 2000 літрів)?
794