Відповіді на запитання за темою Ставки акцизного податку

Реалізуєте пальне для генераторів платнику акцизного податку: як заповнити накладну
Як заповнити та зареєструвати акцизну накладну, реалізуючи пальне госпсуб’єкту — платнику акцизного податку до місця зберігання пального, яке не є акцизним складом (приміщення або територія, у кожному (на кожній) з яких загальна місткість розташованих ємностей для зберігання пального, яке використовують виключно для заправлення електрогенераторних установок, не перевищує 2000 літрів)?
611
Сільгосппідприємство реалізує тютюнові вироби, виготовлені до 01.04.2022: чи є воно платником акцизу в 2023 році
Чи є платниками акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які у 2023 році реалізують такі товари, вироблені до 1 квітня 2022 року?
1319
Як декларувати операції з пальним, які під час війни оподатковують за нульовою ставкою акцизу
Чи відображати в Додатку 4 до декларації акцизного податку операції з окремими видами пального, які на період воєнного стану оподатковують за нульовою ставкою акцизного податку?
380
Як виробнику алкогольних напоїв заповнити декларацію акцизного податку
Як виробнику алкогольних напоїв заповнити додаток 3 та розділ А декларації акцизного податку, якщо спирт для виготовлення продукції отримали за векселем, а готову продукцію реалізували на експорт? Чи необхідно за таких умов заповнювати додаток 4 до декларації?
660
Чи подавати акцизну декларацію за квітень — грудень 2022 року, якщо маєте ліцензію на продаж тютюну
Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, подавати декларацію акцизного податку за періоди квітень—грудень 2022 року?
529
Чи нараховують акциз на товари, які розповсюджують безоплатно
Чи оподатковують акцизним податком операції з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів, якщо їх розповсюджують безоплатно під час проведення рекламних заходів тощо без проведення розрахункової операції?
440