Відповіді на запитання за темою Ставки акцизного податку

Як сплачувати податкові зобов'язання та повернення надмірних коштів платникам акцизного податку
Як платники, що реалізують пальне, сплачують суми податкового зобов’язання, визначені в декларації з акцизного податку, та чи можливо повернути не використані раніше кошти, сплачені на електронний рахунок?
74
Реалізуєте пальне для генераторів платнику акцизного податку: як заповнити накладну
Як заповнити та зареєструвати акцизну накладну, реалізуючи пальне госпсуб’єкту — платнику акцизного податку до місця зберігання пального, яке не є акцизним складом (приміщення або територія, у кожному (на кожній) з яких загальна місткість розташованих ємностей для зберігання пального, яке використовують виключно для заправлення електрогенераторних установок, не перевищує 2000 літрів)?
751
Сільгосппідприємство реалізує тютюнові вироби, виготовлені до 01.04.2022: чи є воно платником акцизу в 2023 році
Чи є платниками акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які у 2023 році реалізують такі товари, вироблені до 1 квітня 2022 року?
1435
Як декларувати операції з пальним, які під час війни оподатковують за нульовою ставкою акцизу
Чи відображати в Додатку 4 до декларації акцизного податку операції з окремими видами пального, які на період воєнного стану оподатковують за нульовою ставкою акцизного податку?
473
Як виробнику алкогольних напоїв заповнити декларацію акцизного податку
Як виробнику алкогольних напоїв заповнити додаток 3 та розділ А декларації акцизного податку, якщо спирт для виготовлення продукції отримали за векселем, а готову продукцію реалізували на експорт? Чи необхідно за таких умов заповнювати додаток 4 до декларації?
786