Відповіді на запитання за темою Рентна плата за користування надрами

Чи сплачувати рентну плату за використання води з криниці у власній госпдіяльності та для санітарно-гігієнічних потреб
Чи є платником рентної плати за спеціальне використання води суб’єкт господарювання, який використовує воду, отриману шляхом забору з криниці у власній господарській діяльності та для санітарно-гігієнічних потреб?
626
Чи включати суми ПДВ до складу доходу, що отримує платник рентної плати від реалізації у звітному періоді видобутих корисних копалин (мінеральної сировини)
Чи враховують суми ПДВ до складу доходу, отриманого платником рентної плати від реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин (мінеральної сировини)?
1193
Як визначити вартість одиниці мінеральної сировини при розрахунку ренти за надра, якщо корисна копалина зберігається на складі
Як визначити вартість одиниці відповідного виду видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) при розрахунку зобов’язання з ренти за користування надрами для видобування корисних копалин, якщо у звітному кварталі видобута корисна копалина не реалізується, а зберігається на складі?
696
Коефіцієнт рентабельності гірничого підприємства за ІІІ квартал 2021 року для обчислення рентної плати за користування надрами
Який коефіцієнт рентабельності гірничого підприємства застосовується за ІІІ квартал 2021 року для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин гірничими підприємствами, які порушили строк регулярної повторної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр?
1011
Скільки декларацій з рентної плати та Додатків до неї подається, якщо СГ видобуває корисні копалини на декількох ділянках
Скільки податкових декларацій з рентної плати та Додатків 1 або 2 прим. 1 до неї подається, якщо СГ видобуває корисні копалини на декількох ділянках надр у межах території України?
323