Відповіді на запитання за темою Нарахування та сплата єдиного податку

Чи має мобілізований єдинник сплачувати податок за місяць, в якому його демобілізували
Чи необхідно ФОПу -єдиннику, якого мобілізували на особливий період, сплачувати податок за місяць, у якому його демобілізували, якщо демобілізація відбулася до 20-го числа?
1551
Чи зобов’язаний єдинник встановлювати розмір орендної плати не нижчим від мінімальної суми
Чи зобов’язаний ФОП-єдинник у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно фізособи?
902
Чи може платник зі спецгрупи 2% ЄП перенести дані рядка 21 до рядка 16 декларації з ПДВ після 1 серпня
Чи може платник єдиного податку, який застосовував ставку єдиного податку у розмірі 2% доходу, перенести дані рядка 21 податкової декларації з ПДВ за останній звітний період до переходу на спрощену систему оподаткування до рядка 16.1 за перший звітний період після відновлення реєстрації платником ПДВ?
941
Граничний обсяг доходу для ФОПа-єдинника третьої групи: як розрахувати після повернення на єдиний податок за ставкою 5%
Як буде розраховуватись граничний обсяг доходу для ФОП — платників ЄП третьої групи для подальшого перебування на ЄП після скасування воєнного стану?
1174
Як ФОПу-єдиннику першої — третьої груп виправити інформацію у розділі І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації
Яким чином ФОП — платник ЄП першої — третьої груп може виправити інформацію, зазначену в розділі І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації платника ЄП ФОП?
314
ФОП не мав доходу у звітному році: чи подавати Додаток ЄСВ 1
Чи подають ФОПи-загальносистемники, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, і члени фермерського господарства Додаток ЄСВ 1 з нульовими показниками у складі Податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо у звітному році вони не мали доходу від підприємницької діяльності, але зобов’язані подати Декларацію з інших підстав?
3754
Чи застосовується штрафна санкція за несплату ФОП – платником ЄП першої або другої групи авансових внесків ЄП у період карантину
Чи застосовується штрафна санкція, передбачена п. 122.1 ст. 122 ПКУ, за несплату (неперерахування) або сплату (перерахування) не в повному обсязі ФОП – платником ЄП першої або другої групи авансових внесків ЄП протягом періоду здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)?
488