Васильченко Наталія

Васильченко Наталія
головний редактор системи «Експертус Головбух»
  • юрист, досвід роботи — 15 років у мультимедійній, консалтинговій, інформаційно-аналітичній та юридичній компаніях;
  • спеціалізація — консультування та правове забезпечення господарської діяльності юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців (договірна, претензійна робота, представництво у судах);
  • автор численних публікацій у виданнях та системах Цифрового видавництва Експертус.

Статті автора

Головне для бухгалтера в червні 2024
В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у червні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
123
Головне для бухгалтера в травні 2024 року
В огляді — найважливіше, що маєте врахувати в травні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера в травні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
2991
Головне для бухгалтера у квітні 2024 року
В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у квітні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у квітні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
397
Головне для бухгалтера у березні 2024 року
В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у березні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у березні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
446
Головне для бухгалтера у лютому 2024 року
В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у лютому. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у лютому. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
2224
Форми документів для проведення інвентаризації та обліку її результатів
Редакція системи «Експертус Головбух» згрупувала бланки та зразки документів, необхідні для оформлення всіх етапів проведення інвентаризації, фіксації її результатів для всіх видів підприємств, у т. ч. для сільськогосподарських
69844

Новини автора