ЛУЦИК Василь

ЛУЦИК Василь
юрист, Київ

Статті автора

Отримали неякісний товар — поверніть за алгоритмом
Медзаклади-КНП частину зароблених коштів спрямовують на розвиток матеріальної бази: купують меблі, обладнання, роблять ремонт. Придбаний товар не завжди відповідає очікуванням. Повернути продукцію незадовільної якості допоможе стаття
3061
Погодинна оренда обладнання КНП
У статті експерт-юрист роз’яснить, як КНП надавати медичне обладнання в погодинну оренду. Він виокремив 8 правил, керуйтеся ними.
1956
Почасовая аренда оборудования КНП
В статье эксперт-юрист разъяснит, как КНП предоставлять медицинское оборудование в почасовую аренду. Он выделил 8 правил, руководствуйтесь ими.
543
Договір аутсорсингу для КНП: коли можливо укласти
Не рідко у КНП бракує ресурсів, щоб якісно здійснювати неосновну діяльність. Вирішити цю проблему допоможе аутсорсинг. У статті розповімо, що прописати в договорах аутсорсингу у 3х випадках: на харчування, юридичні та IT-послуги.
1270
Договор аутсорсинга для КНП: когда возможно заключить
Не редко в КНП не хватает ресурсов, чтобы качественно осуществлять неосновную деятельность. Решить эту проблему поможет аутсорсинг. В статье расскажем, что прописать в договорах аутсорсинга в 3х случаях: на питание, юридические и IT-услуги.
912
НСЗУ може суворо покарати КНП за порушення прав пацієнтів
У медичному КНП може трапитися ситуація, коли коштів на ліки пацієнтам бракує, тому пацієнти отримують настанови від лікарів, які засоби придбати. Радимо бути дуже обережними в цій ситуації, адже в ній зачаїлося чимало ризиків. У статті експерт підкаже, як уникнути фінансових ризиків у роботі з пацієнтами та не наразитися на втрату фінансування від НСЗУ та кримінальну відповідальність.
1053