Відповіді на запитання за темою Торгівля та послуги

Анулювали ліцензію — з якого періоду заборонено продавати алкоголь
Підприємство займається роздрібною торгівлею алкоголем та має відповідну ліцензію. Вчасно не подали заяву про внесення змін до ліцензії. В зв’язку з цим виникло запитання: якщо ДПС анулює ліцензію, з якого періоду не можна продавати алкоголь? Чи будуть штрафи за продаж алкоголю у період до анулювання ліцензії?
65
Валютний нагляд операцій з експорту/імпорту товарів
Чи підпадають під валютний нагляд операції з експорту та імпорту товарів, які здійснюються між суб’єктами господарської діяльності України та фізособами – нерезидентами, які не є іноземними суб’єктами господарювання?
638
За продаж тютюнових виробів за цінами вищими ніж максимально-роздрібні передбачили штраф
Яку передбачили відповідальність за здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, збільшеними на суми акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу?
293
Як сформувати видатковий чек за повернення коштів покупцеві
Яким чином суб’єкт господарювання може повернути кошти покупцеві та сформувати видатковий чек, якщо розрахункова операція проводилася через «ПРРО Каса» у 2022 році, яке встановлено на Аndroid/Windows, а повернення відбувається у 2023 році через «ПРРО ДПС», що встановили на інший пристрій?
661
Як зазначити в ПН код товару в наборі
Як зазначати код товару за УКТ ЗЕД у податковій накладній на постачання товарів у наборі чи комплекті? Як заповнити графи 6 та 7 податкової накладної, якщо ціну зазначили за набор/комплект?
530
Чи нараховують акциз на товари, які розповсюджують безоплатно
Чи оподатковують акцизним податком операції з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів, якщо їх розповсюджують безоплатно під час проведення рекламних заходів тощо без проведення розрахункової операції?
544