Відповіді на запитання за темою Торгівля та послуги

За продаж тютюнових виробів за цінами вищими ніж максимально-роздрібні передбачили штраф
Яку передбачили відповідальність за здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, збільшеними на суми акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу?
160
Як сформувати видатковий чек за повернення коштів покупцеві
Яким чином суб’єкт господарювання може повернути кошти покупцеві та сформувати видатковий чек, якщо розрахункова операція проводилася через «ПРРО Каса» у 2022 році, яке встановлено на Аndroid/Windows, а повернення відбувається у 2023 році через «ПРРО ДПС», що встановили на інший пристрій?
510
Валютний нагляд операцій з експорту/імпорту товарів
Чи підпадають під валютний нагляд операції з експорту та імпорту товарів, які здійснюються між суб’єктами господарської діяльності України та фізособами – нерезидентами, які не є іноземними суб’єктами господарювання?
351
Як зазначити в ПН код товару в наборі
Як зазначати код товару за УКТ ЗЕД у податковій накладній на постачання товарів у наборі чи комплекті? Як заповнити графи 6 та 7 податкової накладної, якщо ціну зазначили за набор/комплект?
397
Чи нараховують акциз на товари, які розповсюджують безоплатно
Чи оподатковують акцизним податком операції з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів, якщо їх розповсюджують безоплатно під час проведення рекламних заходів тощо без проведення розрахункової операції?
438
Відповідальність СГ за реалізацію алкоголю, тютюнових виробів, на які відсутні документи на їх придбання
Яка відповідальність передбачена до СГ за реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів, на які відсутні документи (видаткові та товарно-транспортні накладні) на їх придбання?
409
Чи оштрафують за торгівлю алкоголем у кіосках, палатках, павільйонах
Чи застосовуються штрафні санкції до СГ, які на підставі ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями здійснюють торгівлю алкогольними напоями в кіосках, палатках, павільйонах, приміщеннях контейнерного типу тощо без обмеження площі?
420