Відповіді на запитання за темою Податкові звітності з акцизного податку

Порядок заповнення акцизної накладної при відпуску пального через паливороздавальні колонки
Який порядок заповнення акцизної накладної платником акцизного податку при відпуску пального не платнику акцизного податку через паливороздавальні колонки в паливний бак транспортного засобу?
385
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої на лікеро-горілчану продукцію, виноробну продукцію, інші спиртові дистиляти, продукти з вмістом спирту етилового 8,5 відс. об’ємних одиниць та більше, пиво?
421
Як сплачувати податкові зобов'язання та повернення надмірних коштів платникам акцизного податку
Як платники, що реалізують пальне, сплачують суми податкового зобов’язання, визначені в декларації з акцизного податку, та чи можливо повернути не використані раніше кошти, сплачені на електронний рахунок?
76
Коли подавати останню Довідку щодо акцизного складу, реєстрацію якого анулюють
За який період СГ повинен подати останню довідку про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального, реєстрація якого анулюється?
799
Продаж немаркованих рідин для е-сигарет: яка відповідальність
Яка передбачена відповідальність до суб’єкта господарювання за зберігання, транспортування, продаж рідин, що використовуються в електронних сигаретах немаркованих марками акцизного податку, в тому числі, якщо виявили декілька порушень?
382
Куди подавати заяву про реєстрацію платника акцизного податку № 1-АКПС у разі зміни місцезнаходження
До якого податкового органу платник акцизного податку подає заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів за формою № 1-АКПС у разі зміни місцезнаходження?
497
Як заповнити заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового
Яким чином заповнюють заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів у разі реєстрації нових акцизних складів, внесення змін у дані про акцизні склади, або анулювання реєстрації акцизних накладних?
345