Відповіді на запитання за темою Податкові звітності з акцизного податку

Які документи необхідно подавати для внесення змін до Єдиного реєстру місць зберігання алкоголю чи тютюну
Які документи необхідно подавати для внесення змін до Єдиного реєстру місць зберігання щодо місць зберігання алкогольних напоїв чи тютюнових виробів у разі зміни відомостей про заявника місця зберігання (найменування або місцезнаходження юридичної особи, прізвища або місця проживання фізичної особи — підприємця) або характеристик місця зберігання?
37
Чи відображають госпсуб’єкти, які не є виробниками та/або імпортерами, у рядку 22 фіскального чека розмір ставки та суму акцизного податку
Чи відображають СГ, які не є виробниками та/або імпортерами, у рядку 22 фіскального чека розмір ставки та суму акцизного податку при роздрібній торгівлі тютюновими виробами, тютюном та промисловими замінниками тютюну, виробленими після 01 квітня 2022 року, а також рідинами, що використовуються в електронних сигаретах?
66
Податкові наслідки з оподаткування акцизним податком, у разі незабезпечення нормативного виходу спирту етилового
Які податкові наслідки з оподаткування акцизним податком, у разі незабезпечення нормативного виходу спирту етилового, у тому числі біоетанолу, спиртових дистилятів з вини виробника під час виробництва спирту етилового, у тому числі біоетанолу, спиртових дистилятів?
147
Порядок заповнення акцизної накладної при відпуску пального через паливороздавальні колонки
Який порядок заповнення акцизної накладної платником акцизного податку при відпуску пального не платнику акцизного податку через паливороздавальні колонки в паливний бак транспортного засобу?
517
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої
Як у Додатку 6 до декларації з акцизного податку слід поділяти алкогольні напої на лікеро-горілчану продукцію, виноробну продукцію, інші спиртові дистиляти, продукти з вмістом спирту етилового 8,5 відс. об’ємних одиниць та більше, пиво?
505
Як сплачувати податкові зобов'язання та повернення надмірних коштів платникам акцизного податку
Як платники, що реалізують пальне, сплачують суми податкового зобов’язання, визначені в декларації з акцизного податку, та чи можливо повернути не використані раніше кошти, сплачені на електронний рахунок?
171
Коли подавати останню Довідку щодо акцизного складу, реєстрацію якого анулюють
За який період СГ повинен подати останню довідку про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального, реєстрація якого анулюється?
920