Відповіді на запитання за темою Податкові звітності з ЄСВ

У 2023 році користувалися пільгою щодо сплати ЄСВ та подали нульовий додаток 1 до декларації: чи подавати уточнюючу декларацію
Чи потрібно подавати податкову декларацію з типом «Звітна нова» («Уточнююча») без розрахунку єдиного внеску (Додаток ЄСВ 1, Додаток 1) платникам, які скористалися нормами пункту 9-19 розділу VIII Закону про ЄСВ та при цьому подали розрахунок єдиного внеску у складі податкової декларації з типом «Звітна» з нульовими показниками?
130
Особливості нарахування ЄСВ резидентом Дія Сіті
Яким чином платник — резидент Дія Сіті нараховує ЄСВ на суму винагороди при розірванні гіг-контракту із гіг-спеціалістом та на суму заробітної плати при прийнятті його працівником за трудовим договором у штат в одному й тому місяці?
1689
Роботодавці мають пільги з ЄСВ: які документи надати банку для виплати зарплати
Який документ роботодавці — підприємства УТОГ (УТОС, організації осіб з інвалідністю, дипломатичні представництва, консульські установи, резиденти Дія Сіті) надають банкам, небанківськім надавачам платіжних послуг на видачу коштів для виплати заробітної плати?
224
Як звітувати з ЄСВ ФОПу-загальнику в разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і особа-незалежник
Яким чином подає звітність по єдиному внеску ФОП на загальній системі оподаткування з ознакою провадження незалежної професійної діяльності, у разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і особа, яка провадить незалежну професійну діяльність?
173
За якими ідентифікаторами форм формують декларацію про доходи та додатки ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3
За якими ідентифікаторами форм в електронному вигляді подається Податкова декларація про майновий стан і доходи та додатки ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3 з типом «Звітна» («Звітна нова») як «Довідкова»?
600
Через скільки після подачі Податкового розрахунку фізособі доступна інформація про виплачені доходи
Як та в який термін після подання податковим агентом Податкового розрахунку, в т.ч. уточнюючого, фізособа може отримати інформацію з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків?
259
Яку суму ЄСВ зазначати у Розрахунку, якщо за рахунок округлень показники не відповідають підсумковим значенням
Яку суму ЄСВ необхідно зазначати в рядку 3 розділу І Розрахунку, якщо за рахунок округлень розраховані показники не відповідають підсумковим значенням Додатка 1 до Розрахунку?
1195