Відповіді на запитання за темою ПДВ

Платник отримав відсотки на залишки коштів на банківському рахунку: що з ПДВ
Чи включається до бази оподаткування ПДВ сума коштів, що надходять платнику податків у вигляді відсотків на залишки коштів на банківському рахунку, та чи підлягає вона відображенню в податковій декларації з ПДВ?
46
Як в податковій звітності з ПДВ відобразити коригування податкових зобов’язань
Яким чином в податковій звітності з ПДВ відображається коригування податкових зобов’язань, нарахованих відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу України, у разі якщо товари/послуги, необоротні активи починають використовуватись в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності?
259
Чи можна вести облік ПДВ за рахунками у межах одного договору
Підприємство продає покупцеві товари за замовленнями у межах одного договору. Попередня оплата може надходити за одним замовленням, а відвантаження — за іншим. Чи може підприємство нараховувати ПДВ-зобов’язання за замовленнями, а не за договором загалом. Які ризики для покупця?
197
Чи враховувати при визначенні підстав для анулювання реєстрації платником ПДВ період перебування на ставці 2%
Чи враховуються в розрахунку обсягу оподатковуваних операцій, при визначенні підстав для анулювання реєстрації платником ПДВ, операції з постачання товарів/послуг, здійснені в періоді застосування ставки 2%?
87
Нюанси зазначення одиниці виміру у графі 4 податкової накладної
Чи може у графі 4 податкової накладної зазначатися інша одиниця виміру, ніж була зазначена при придбанні товару. Наприклад, при придбанні зазначена одиниця виміру «кг», а при постачанні «шт» з відповідним кодом згідно з КСПОВО?
146
Коли нараховувати розподільчі ПДВ-зобов’язання за розблокованою накладною
Підприємство пропорційно розподіляє ПДВ та складає зведені податкові накладні згідно з пунктом 199.1 Податкового кодексу. Реєстрація податкової накладної за листопад минулого року, яка підпадала під пропорційний розподіл, була зупинена. У березні 2024 року цю податкову накладну розблокували, і підприємство включило суму з неї до податкового кредиту березня. Який застосовувати коефіцієнт — 2023 чи 2024 року?
137