Відповіді на запитання за темою Оплата штрафів, розрахунок пені

Як заповнити заяву про повернення коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ
Які реквізити зазначаються при заповненні у формі електронного документа заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, яка подається через приватну частину Електронного кабінету, у разі повернення коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ?
1090
Які штрафи за неподання звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкоголю і тютюну
Яку відповідальність передбачили за неподання чи несвоєчасне подання звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів або подання звітності з недостовірними відомостями?
3165
Штраф за нереєстрацію платником ПДВ
Яку відповідальність застосують до особи, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, однак не подала реєстраційну заяву та, відповідно, не зареєструвалася як платник ПДВ?
4308
Як надіслати через Е-кабінет заяву про повернення помилково/або надміру сплачених зобов’язань та пені
Яким чином платник податків може надіслати через Електронний кабінет заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені за формою J/F 1302001 разом з копією платіжного документа (у т. ч. якщо помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань та пені виникли за кількома платіжними документами) та до якого органу ДПС?
2852
Самостійно виправили помилки, що призвели до заниження податкового зобов’язання: чи буде штраф з 01.08.2023
Чи звільняють з 01.08.2023 від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених пунктом 50.1 статті 50 Податкового кодексу України, та пені платника податків у разі самостійного виправлення ним помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання?
1335