Відповіді на запитання за темою Поворотна фінансова допомога

Поворотна фіндопомога та додаток ДІЯ: чи включати до рядку 18
Чи потрібно суму поворотної фіндопомоги, наданої, включати надавачу до додатку ДІЯ до рядку 18, якщо фіндопомогу надали, коли надавач та отримувач були резидентами Дія Сіті — платниками податку на прибуток на загальних умовах, а повернули — коли обидва стали платниками податку на прибуток на особливих умовах? Фіндопомогу повернули протягом 12 календарних місяців.
143
Чи діє готівкове обмеження на отримання та повернення поворотної фіндопомоги
Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків у розмірі 50 тис. грн, на розрахунки суб’єкта господарювання з фізособою у разі отримання та повернення поворотної фінансової допомоги?
455
Чи включається до доходу ФОП сума неповерненої поворотної фінансової допомоги
Чи включається до складу доходу ФОП – платника ЄП (першої – третьої груп) сума неповерненої отриманої поворотної фінансової допомоги, якщо нею прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності до спливу 12 календарних місяців?
441
Порядок заповнення додатка 4ДФ до Розрахунку при виплаті поворотної фінансової допомоги
Який порядок заповнення додатка 4ДФ до Розрахунку при виплаті на користь ФО основної суми поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, та/або основної суми поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку, та чи необхідно заповнювати гр. 3а та гр. 3, або лише гр. 3?
2940
Чи передбачено коригування фінрезультату з отримання поворотної допомоги, наданої засновником на строк більше ніж 12 місяців
Чи передбачено коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з отримання поворотної фінансової допомоги, наданої засновником на строк більше ніж 12 місяців, дисконтування такої заборгованості, амортизації дисконту протягом строку користування та чи відображаються такі операції у складі доходів/витрат при визначенні фінансового результату до оподаткування?
665
Коригування фінрезультату на суму наданої поворотної фінансової допомоги іншому платнику податку на прибуток
Як здійснюється платником податку на прибуток коригування фінансового результату до оподаткування на суму наданої поворотної фінансової допомоги іншому платнику податку на прибуток на загальних підставах, яка була прощена та щодо якої не створювався резерв сумнівних боргів?
731
Чи включаються до загальної суми доходу сільськогосподарського товаровиробника суми отриманих відс. за депозитом?
Чи включаються до загальної суми доходу сільськогосподарського товаровиробника суми отриманих відс. за депозитом, безповоротної та поворотної фінансової допомоги для визначення частки cільськогосподарського товаровиробництва?
437