Відповіді на запитання за темою Поворотна фінансова допомога

Чи діє готівкове обмеження на отримання та повернення поворотної фіндопомоги
Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків у розмірі 50 тис. грн, на розрахунки суб’єкта господарювання з фізособою у разі отримання та повернення поворотної фінансової допомоги?
264
Чи включається до доходу ФОП сума неповерненої поворотної фінансової допомоги
Чи включається до складу доходу ФОП – платника ЄП (першої – третьої груп) сума неповерненої отриманої поворотної фінансової допомоги, якщо нею прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності до спливу 12 календарних місяців?
308
Порядок заповнення додатка 4ДФ до Розрахунку при виплаті поворотної фінансової допомоги
Який порядок заповнення додатка 4ДФ до Розрахунку при виплаті на користь ФО основної суми поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, та/або основної суми поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку, та чи необхідно заповнювати гр. 3а та гр. 3, або лише гр. 3?
2640
Чи передбачено коригування фінрезультату з отримання поворотної допомоги, наданої засновником на строк більше ніж 12 місяців
Чи передбачено коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з отримання поворотної фінансової допомоги, наданої засновником на строк більше ніж 12 місяців, дисконтування такої заборгованості, амортизації дисконту протягом строку користування та чи відображаються такі операції у складі доходів/витрат при визначенні фінансового результату до оподаткування?
437
Коригування фінрезультату на суму наданої поворотної фінансової допомоги іншому платнику податку на прибуток
Як здійснюється платником податку на прибуток коригування фінансового результату до оподаткування на суму наданої поворотної фінансової допомоги іншому платнику податку на прибуток на загальних підставах, яка була прощена та щодо якої не створювався резерв сумнівних боргів?
570
Чи включаються до загальної суми доходу сільськогосподарського товаровиробника суми отриманих відс. за депозитом?
Чи включаються до загальної суми доходу сільськогосподарського товаровиробника суми отриманих відс. за депозитом, безповоротної та поворотної фінансової допомоги для визначення частки cільськогосподарського товаровиробництва?
297
Включення до складу доходу ФОП – платника ЄП суми отриманої поворотної фінансової допомоги
Чи включається до складу доходу ФОП – платника ЄП сума отриманої поворотної фінансової допомоги, та не поверненої, якщо нею прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності до спливу 12 календарних місяців?
380