Відповіді на запитання за темою Аліменти

Стягнення аліментів за рішенням суду: як відобразити в додатку 4ДФ
Яким чином відобразити в додатку 4ДФ до Розрахунку суми утриманих аліментів підприємством з фактичного заробітку (доходу) працівника на підставі постанови виконавця, які перерахували на рахунок виконавчої служби для подальшої їх виплати стягувачу?
861
Чи може підприємство самостійно змінити відсоток утримань із виплат працівника за виконавчим провадженням
Щодо працівника отримали декілька постанов про стягнення із зарплати як від приватних, так і від державних виконавців. Зведене виконавче провадження відсутнє, а загальний відсоток стягнень невідомий. Виконавці відмовляють у формуванні зведеного виконавчого провадження і рекомендують стягувати борг пропорційно до кожної постанови. Якщо підприємство самостійно змінить відсоток стягнень за постановами, то чи не буде порушень із боку роботодавця? Як діяти в такій ситуації?
360
Як відобразити у податковому розрахунку утримані суми із зарплати на підставі постанови приватного виконавця
Як роботодавцю відобразити у податковому розрахунку утримані суми коштів із заробітної плати працівника на підставі постанови приватного виконавця, що перераховані на рахунок приватного виконавця?
5546
Яким чином відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ суми утриманих аліментів?
Яким чином відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ суми утриманих аліментів підприємством з фактичного заробітку (доходу) працівника на підставі постанови виконавця, які перераховані на рахунок виконавчої служби для подальшої їх виплати стягувачу?
660
Суми аліментів у розрахунку ф. 1 ДФ
Яким чином відобразити в податковому розрахунку ф. 1ДФ суми утриманих аліментів підприємством з фактичного заробітку (доходу) працівника на підставі постанови виконавця, які перераховані на рахунок виконавчої служби для подальшої їх виплати стягувачу?
953